Řidič na Chebsku nezvládl předjížděcí manévr: Drsnou nehodu natočila kamera

Autor: mor, ljš - 
30. června 2017
15:24

Předposlední školní den byl na silnicích v Karlovarském kraji velmi krušný. Policisté tu řešili 14 vážných nehod. Jednu dokonce zachytila kamera. Mladý řidič (21) při ní zřejmě přecenil své schopnosti a při předjíždění naboural do protijedoucího auta. Jedna žena pak musela být vrtulníkem převezena do nemocnice.


Na mokré silnici mezi Mariánskými Lázněmi a Chebem dostal ve čtvrtek kolem 17. hodiny smyk i jednadvacetiletý řidič. Nezvládl předjížděcí manévr. V protisměru se pak čelně střetl s druhým osobákem. Karambol natočila kamera v náklaďáku, který řidič ve spěchu míjel.

„Tři osoby utrpěly zranění, přičemž dvaadvacetiletá žena kvůli podezření na poranění vnitřních orgánů musela být letecky převezena do nemocnice v Plzni. Dvě další osoby utrpěly středně těžká zranění,“ řekl Radek Hes z karlovarské záchranky. Škoda je 230 tisíc korun.

Za nebývalý počet bouraček mohou podle odborníků výkyvy počasí. „Řidiči častěji bourají, když jsou větší vedra, stejně tak je zvýšený počet dopravních nehod, když vydatně prší,“ vysvětluje policejní mluvčí Kateřina Böhmová.

 

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud