Neděle 3. prosince 2023
Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora
Zataženo, sněžení -2°C

Z felicie moc nezbylo: Řidič nehodu u Žďáru nepřežil

Autor: dce - 
24. srpna 2016
09:37

Zapeklitou nehodu řešili záchranné složky v Jihomoravském kraji. Řidiče, kterého vytáhli ze zcela zdeformované felicie, se ale zachránit bohužel nepodařilo.

K nehodě došlo v úterý před sedmou ranní poblíž obce Žďár na Blanensku. „Třicetiletý řidič osobního automobilu Škoda Felicia tam v lesním úseku v pravotočivé zatáčce vyjel z nezjištěných příčin mimo vozovku, kde narazil do stromu,“ uvedl mluvčí policie Bohumil Malášek.

„I přes snahu přivolaných záchranářů po několika oživovacích pokusech zemřel,“ dodal mluvčí. Komunikace byla po dobu odklízení nehody uzavřena.

zwil ( 24. srpna 2016 10:13 )

Může mi autor vysvětlit, čím že byla tato nehoda tak zapeklitá? Náraz do stromu, proč se neví, a smrt...nevím, co zapeklitého na tom je. U každé nehody je v začátku nezjištěná příčina; holt, když má demen.t omezenou slovní zásobu, je to tragédie...

moiaza ( 24. srpna 2016 10:09 )

Neustále spěcháme. Neustále se za něčím honíme. Máme obrovskou radost, když z práce přijedeme o minutu dříve, než včera. Nejsem na silnici žádný šnek, ale ani pirát. Ovšem co provádějí mnozí řidiči na silnicích, mi často bere dech. No a to jsou výsledky. Lidém chybí půd sebezáchovy, troška pokory a slušností.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud