Policie hledá Terezu a Marcelu: Jedna utekla z dětského domova, druhá z pasťáku

Policie hledá Terezu (vlevo) a Marcelu (vpravo).
Autor: ČTK ljš - 
26. 5. 2016
16:07

Policisté pátrají po šestnáctileté Marcele Ištokové a patnáctileté Tereze Mauderové. Starší z dívek je svěřenkyní dětského domova v Praze a pohřešována je už od března. Mladší dívka pak utekla toto pondělí z areálu pražského diagnostického ústavu.

Šestnáctiletá dívka je podle policie notorickou útěkářkou. Tentokrát zmizela 18. března, když byla v doprovodu své babičky ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Dopoledne odešla na toaletu, nevrátila se a od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu.

„Policisté předpokládají, že se pohřešovaná dívka pohybuje v doprovodu přátel po metropoli, přespává na různých ubytovnách nebo v bytech. Podle všeho má blízký vztah k oblasti metra Rajská zahrada,“ uvedla mluvčí. Ištoková je vysoká zhruba 169 centimetrů, má štíhlou postavu a hnědé rovné vlasy.

 

Mladší dívka se podle policistů pravděpodobně pohybuje ve společnosti osob s pochybnou pověstí, navštěvuje diskotéky a noční kluby. „Policisté rovněž předpokládají, že pohřešovaná holduje alkoholu,“ dodala mluvčí. Mauderová je vysoká 157 centimetrů, střední postavy, má blonďaté vlasy a zelené oči.

Lidé mohou jakékoliv informace o pohřešovaných dívkách sdělit na linku 158.

Doporučujeme
lesnismes ( 26. května 2016 23:49 )

Jsou to jeste hloupe holky ,deti.To v prvni rade. V druhe rade je to mizerna vizitka jejich rodicu.A v treti je to jiste naprosto nekvalitni ceska ustavni pece o det ,takze zadne prekvapeni.Hlavne ze tu nadavate na Norsko.

hofihofi ( 26. května 2016 18:06 )

To v pastaku povoluji nejty v huibe? Notoricka utekarka a pusteji ji s babicko, co cekali?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud