Sobota 19. června 2021
Svátek slaví Leoš, zítra Květa
Polojasno 32°C

Agresivní řidič napadl v Ostravě cyklistu, zastavil a sejmul ho z kola

Agresivní řidič v Ostravě napadl cyklistu. Zastavil, sejmul ho a pak z místa nehody ujel. Kriminalisté po něm pátrají. (Ilustrační foto)
Agresivní řidič v Ostravě napadl cyklistu. Zastavil, sejmul ho a pak z místa nehody ujel. Kriminalisté po něm pátrají. (Ilustrační foto)  (Autor: profimedia.cz)
Autor: ČTK - 
31. října 2015
10:46

Agresivní řidič podle policie v těchto dnech v Ostravě-Hrabové napadl cyklistu. Nelíbilo se mu, jak jede. Muže zastavil a z kola strhnul. Důchodce utrpěl zranění. Řidič z místa ujel, kriminalisté po něm vyhlásili pátrání. ČTK dnes o incidentu informovala mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Holčáková.

Vše se stalo v Ostravě-Hrabové před restaurací Na Vyhlídce. Devětašedesátiletý cyklista jel 24. října kolem 13:00 po Paskovské ulici. Neznámému řidiči na silnici s největší pravděpodobností vadil. Nejdříve na něj pokřikoval, pak se jej snažil autem zablokovat. Před restaurací byl cyklista nucen zastavit.

 

„Neznámý řidič pak cyklistu při sesedání uchopil a povalil i s jízdním kolem. Pak z místa odjel. Senior utrpěl zranění, doba jeho léčení není dosud stanovena. Poškozeno bylo i kolo, uvedla Holčáková. Policisté nyní hledají agresivního řidiče. Hledají také svědky incidentu. Ve voze totiž cestovala další osoba. Jiný muž pak postával nedaleko místa.

 

„Žádáme svědky, kteří mohou k věci uvést jakékoli informace, aby nás kontaktovali na lince 158, řekla mluvčí.

 

 

 

salto ( 2. listopadu 2015 08:51 )

Těžko soudit, někdy se jako hovado chová cyklista, jindy řidič...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání