Doktor Čuně se raduje: Zrušili mu trest za vraždy, které plánoval zpoza mříží!

Autor: shp, ČTK - 
13. dubna 2015
17:51

Jaroslav Barták přezdívaný doktor Čuně nemá v base příliš důvodů k radosti. Teď se ale za mřížemi přímo tetelí! Pražský vrchní soud totiž zrušil jeho osmnáctiletý trest, který dostal za plánování vražd. Likvidaci bezpečnostního experta Andora Šándora, advokáta Oldřicha Choděry a pravoslavného kněze Eugena Freimanna chtěl Barták zosnovat z vězení.

Trest za plánování tří vražd a vydírání dalších tří lidí pro lékaře Jaroslava Bartáka neplatí. Rozsudek v neveřejném jednání zrušil pražský vrchní soud, který případ vrátil Krajskému soudu v Liberci k novému projednání.

Jaroslav Barták si nyní odpykává 12 let vězení za sexuální obtěžování asistentek, tento trest platí. Právě za tyto činy si vysloužil od svých obětí přezdívku doktor Čuně.

Podle obžaloby plánoval Barták vraždy loni na podzim ve Vazební věznici v Liberci. Zabíjení za něj měl zařídit recidivista, který si v Liberci odpykává desetiletý trest za ozbrojenou loupež. Vězeň však na Bartáka naprášil.

Vydíráním dalších tří lidí chtěl Barták podle spisu získat přes 80 milionů korun, které hodlal využít k útěku z vězení za pomoci vrtulníku a vycestování do ciziny, konkrétně přes Polsko do Běloruska.

tomik007 ( 13. dubna 2015 23:42 )

ted je zas bohaty na podvodniky a zlodeje

tomik007 ( 13. dubna 2015 22:58 )

 BLAHOPREJEME doktoru praseti k uspechu !!! Jeste doktor Benda a jsme v pohode !!!

deratizator ( 13. dubna 2015 21:56 )

To bohatý je přehnané, ale díky dědkovi Klausovic, beztrestně rozkradli ještě to co zbylo.

deratizator ( 13. dubna 2015 21:55 )

A jak ty tvoje blitky souvisí s doktorem Prasňochem?

mememumu ( 13. dubna 2015 18:24 )

Jako že před Klausem byl tohle bohatý stát, jo? No, možná tak bohatý na tupý lemply jako jseš ty

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud