Brutální poprava taxikáře (†47): Vraždící školáky zachytila kamera!

Autor: shp - 
19. 12. 2013
19:32

Jsou školou povinní, ale podle všeho jsou všechno, jen ne nevinní. Ke slovenskému soudu dnes přivezli trojici obviněných středoškoláků Andreje P. (17), Alexandra M. (17) a Ondreje D. (18), která je podezřelá z brutální vraždy taxikáře Ivana (47). Mladíky před činem zachytila kamera.

Trojici školáků dnes přivezli k soudu s pouty na rukách. Všichni tři se odvolali proti rozhodnutí soudu, který je umístil do vazby. Bál se, že by mohli ovlivňovat svědky.

V soudní síni jinak trojice neřekla ani slovo. Podle informací Nového Času se mladíci na vraždu připravovali několik dní. Důvodem vraždy měly být peníze a majetek. „Napsali si plán s konkrétním rozdělením úloh. Připravili si kuchyňské nože, náhradní oblečení, rukavice, plachtu na zabalení mrtvoly i kanystr benzinu na podpálení auta i s obětí,“ prohlásil policejní zdroj.

Chyceni při činu

V sobotu večer si pachatelé měli vytipovat taxikáře Ivana a nechali se odvézt do chatové oblasti u obce Dúbrava. Policie pachatele identifikovala i díky kamerovým záznamům městské policie v Liptovském Mikuláši. „Na záběrech je vidět, jak trojice mladíků nastupuje do taxíku, který patřil zavražděnému muži,“ potvrdil šéf městské policie Vladimír Bella.

Doporučujeme
jana999 ( 20. prosince 2013 10:18 )

hlavně nemáte na výběr, musíte makat, aby jste ty děcka uživil, práci nedostanete pokud nejste flexibilní, takže vám nic jinýho nezbývá, mamon je dneska v popředí, jedni se za ním honí, protože nemají nikdy dost, druhý, aby neskončili pod mostem. Ideály zmizeli, pro okolí jste úspěšným podle toho, co máte v kešni, jakým způsobem jste to nabyl je jedno, obdivující je kurva, která běhá po večírcích a nazývá se celebrita, ti co se živí poctivou prací jsou nazýváni sockami, tak se pak nedivte, že se vraždí, kdo by chtěl být sockou, raději vrahem a celebritou

zaviracispendlik ( 20. prosince 2013 09:56 )

to není jenom v emancipaci, ale v uspěchané době

kajenka52 ( 19. prosince 2013 22:17 )

bulvárne noviny ponúkajú cenník nájomných vrahov! Čo je toto za spoločnosť! Kde sa podela morálka, zodpovednosť,láska, ústa k človeku a životu.

kajenka52 ( 19. prosince 2013 22:00 )

trest smrti bez pardonu. Ušetrené peniaze daňových poplatníkov. Nikdy z nich nič nebude keď vylezú z vezenia. Zbytočné životy. Čo musí prežívať rodina taxikára ešte k tomu blížiace sa Vianoce, ani si tú bolesť nechcem predstaviť. s.ur.vený odpad spoločnosti

geza ( 19. prosince 2013 21:30 )

Tyto věci opravdu nebyly ,mládež byla úplně jiná a v televizi nedávali tehdy návody na vraždy a to i rodičů a dětí ,to byla úplně jiná společnost ,jenomže prpaganda udělala své.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud