Jak pojedou tramvaje?

Linka číslo 2 je v úseku Palackého náměstí – Hradčanská odkloněna přes zastávky Karlovo náměstí, Lazarská, Vodičkova, Jindřišská , Masarykovo nádraží, Bílá labuť, Těšnov, Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu), Strossmayerovo náměstí, Letenské náměstí a Sparta.

Linka číslo 5 je v úseku Zborovská – Lazarská odkloněna přes zastávky Palackého náměstí a Karlovo náměstí.

Linka číslo 6 je v úseku Masarykovo nádraží – Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Bílá labuť, Těšnov a Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu).

Linka číslo 8 je v úseku Strossmayerovo náměstí – Florenc odkloněna přes zastávky Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu) a Těšnov.

Linka číslo 9 je v úseku Anděl – Lazarská odkloněna přes zastávky Zborovská, Palackého náměstí a Karlovo náměstí.

Linka číslo 15 je v úseku Malostranská – Masarykovo nádraží odkloněna přes zastávky Chotkovy sady, Sparta, Letenské náměstí, Strossmayerovo náměstí, Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu), Těšnov a Bílá labuť.

Linka číslo 17 je v úseku Palackého náměstí – Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Karlovo náměstí, Lazarská, Vodičkova, Jindřišská, Masarykovo nádraží, Bílá labuť, Těšnov a Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu).

Linka číslo 18 je v úseku Karlovo náměstí – Novoměstská radnice – Hradčanská odkloněna přes zastávky Lazarská, Vodičkova, Jindřišská, Masarykovo nádraží, Bílá labuť, Těšnov, Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu), Strossmayerovo náměstí, Letenské náměstí a Sparta.

Linka číslo 22 je v úseku Karlovo náměstí – Újezd odkloněna přes zastávky Palackého náměstí, Zborovská, Anděl (v Plzeňské ulici), Na Knížecí, Anděl (v Nádražní ulici), Arbesovo náměstí a Švandovo divadlo.

Linka číslo 26 je v úseku Strossmayerovo náměstí – Masarykovo nádraží odkloněna přes zastávky Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu), Těšnov a Bílá labuť.

Po dobu trvání dopravního opatření, tedy v čase od 17:30 zhruba do 18:30, zřizuje DPP zastávku Vltavská na předmostí Hlávkova mostu.

Jak pojedou autobusy?

Většina autobusových spojů pojede tak, jak jsou Pražané zvyklí. Pouze trasa busu číslo 207 bude přibližně od 17:30 hodin do 18:30 hodin zkrácena do trasy Florenc – Ohrada. Provoz linky číslo 194 je 1. ledna 2017 ukončen přibližně v 17:30 hodin.

Jak pojede metro?

Provoz metra bude v centrální oblasti města přibližně od 17 hodin do 19:15 hodin posílen na všech třech linkách.