22. říjen 2018
Svátek slaví Sabina, zítra Teodor

Kam o víkendu v Praze? Na maraton Pána prstenů, psí procházku i oslavu „nemanželství“

/
 • Vydejte se na túru i za rybičkami.
  12. ledna 2018 ● 18:15
   

  Přemýšlíte, jak si užít víkend poté, co odvolíte? Přinášíme vám tipy, jak nemyslet na volby a odreagovat se u volnočasových aktivit v metropoli. Na své si přijdou milovníci fantasy, nesezdaní i milovníci rybiček.

 • 1.

  Maraton Pána prstenů

  Pokud nemáte celý den co na práci a chcete program doslova na celou sobotu, rozhodně byste si neměli nechat ujít maraton prodloužených verzí tří dílů Pána prstenů. A jelikož to bude opravdu dlouhé, organizátoři myslí i na pauzy na občerstvení a protažení. Promítání by mohlo skončit okolo druhé hodiny ranní. Více informací objevíte tady.

   

  Kdy? V sobotu od 12 hodin
  Kde? Kino Světozor
  Vstupné? 360 korun

  Užijte si nadcházející víkend.

 • 2.

  Výstava rybiček

  Pokud máte o víkendu u sebe své ratolesti, doporučujeme se v neděli dopoledne vydat na největší prodejní výstavu rybiček. Na výstavě objevíte nejen rybičky, vodní živočichy, krevety i šneky. A pokud už doma nějaké rybky máte, můžete jim tady pořídit krmení. Více informací objevíte tady.

   

  Kdy? V neděle od 8:30 do 11:30
  Kde? První jazyková základní škola, Praha 4
  Vstupné? 30–50 korun

  Užijte si nadcházející víkend.

 • 3.

  Oslava nemanželství

  V sobotu si také můžete popovídat u šálku čaje, jaké to je žít s partnerem nesezdaní, aniž byste toužili po tom, že vás protějšek jednoho dne požádá o ruku. Nesezdané páry se tak rozhodly oslavovat svobodné partnerství, jako jiní oslavují manželství. Více informací objevíte tady

   

  Kdy? V sobotu od 15 do 20 hodin
  Kde? Čajovna U dvou šálků, Praha 2
  Vstupné? Žádné/ čaj

  Užijte si nadcházející víkend.

 • 4.

  Procházka s pejsky

  Máte-li pejska a chcete poznat nové kamarády pro něj i pro sebe, vydejte se na velkou psí procházku Prokopským údolím. Sraz je u autobusové zastávky Ovčí hájek. Pokud vaše fenka hárá, zůstaňte protentokrát doma. A máte-li agresivnějšího pejska, nechte mu raději náhubek. Více informací objevíte tady.

   

  Kdy? V sobotu od 12:30
  Kde? Prokopské údolí
  Vstupné? Pes s sebou

  Užijte si nadcházející víkend.

 • 5.

  Nedělní túra

  Máte chuť strávit neděli aktivně? Vydejte se na Pochod zimní Prahou, který začíná už v 9:30 u metra C Střížkov. Během této procházky byste měli ujít na 12 km přes Zdiby a Dolní Chabry. Děti jsou vítány. A pokud jste vášnivými sběrateli turistických známek, v cíli jednu dostanete. Více informací objevíte tady.

   

  Kdy? V neděli v 9:30
  Kde? Střížkov
  Vstupné? Žádné

  Užijte si nadcházející víkend.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
1080p 720p 360p
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy