17. červen 2019
Svátek slaví Adolf, zítra Milan

Designblok opět v Holešovicích: Projít si ho vám zabere minimálně dvě hodiny

/
 • Designblok 2017 - poradíme vám, abyste se neztratili.
  25. října 2017 ● 18:15
   

  Designblok startuje už ve čtvrtek 26. října. Abyste se při vstupu na akci lépe zorientovali a nemuseli nikde zmateně pobíhat, v článku se dočtete, co a kde najdete.

 • 1.

  Levé křídlo Průmyslového paláce

  Hlavní část Designbloku objevíte v Průmyslovém paláci v Holešovicích. Ovšem i ten je natolik velký, že ho pořadatelé rozdělili na tři části. Pokud se vydáte do levého křídla, najdete tady takzvané Openstudio. V něm objevíte malovýrobu a 200 tvůrců, kteří nevyrábí pro velké komerční účely. Takže levé křídlo bude plné designérů, módních návrhářů, šperkařů a ilustrátorů.

  Součástí Openstudia je navíc i přednášková platforma Reflex Stage, kde se každý den konají přednášky, workshopy a prezentace designérů.

  Designblok 2017
  Designblok 2017
  Autor: Designblok

 • 2.

  Pravé křídlo Průmyslového paláce

  Naproti tomu v pravém křídle Průmyslového paláce objevíte takzvané Superstudio. To nabídne pohled na novinky českých a světových výrobců, prezentujících produkty vzniklé ze spolupráce se špičkovými designéry. Objevíte tady zejména nábytek, světla a bytové doplňky od více než 70 značek.
  Designblok 2017
  Designblok 2017
  Autor: Designblok

 • 3.

  Středová část Průmyslového paláce

  Třetí část Designbloku objevíte ve středové části. Designérie, jak ji pořadatelé nazvali, nabízí nejrůznější interaktivní instalace. Objevíte tady i hlavní pódium, na kterém bude nejen módní přehlídka, ale i další doprovodný program během každého dne.
  Autor: 

 • 4.

  Lapidárium na Výstavišti

  Přestože je Průmyslový palác veliký a doporučujeme vám na kochání alespoň dvě hodiny času, tím to nekončí. Při cestě z hlavní části zamiřte do Lapidária, které je také na Výstavišti v Holešovicích. Objevíte tady ArtHouse, který nabízí pohled do sběratelského designu.
  12 žen, které se potýkaly s rakovinou prsu, se staly na jeden večer modelkami.
  12 žen, které se potýkaly s rakovinou prsu, se staly na jeden večer modelkami.
  Autor: Eva Fornálová

 • 5.

  Zajděte i do ulic

  Průmyslovým palácem a Lapidáriem to ale nekončí. Pokud toho na vás nebude dost, vyjděte do ulic města Prahy, kde objevíte venkovní instalace v podání českých designérů. Exteriérové objekty navržené předními českými designéry a architekty speciálně pro Designblok najdete na Václavském náměstí nebo Na Příkopech.
  Designblok 2017
  Designblok 2017
  Autor: Designblok

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy