To byl nářez! Během hodiny a půl nadupaného koncertu kapela stihla odehrát celkem dvacet písniček - a to nejen svých. Cover verze se dočkaly také oblíbené songy od jiných známých kapel. Nechyběly samozřejmě ani nejznámější skladby, které kalifornskou kapelu proslavily. A když konečně došlo na jejich největší hit, Scars, rozezněla se celá hala.

Papa Roach část svého vystoupení věnovali vzpomínce na zpěváka Chestera z Linkin Park, jehož sebevražda letos v létě zasáhla celou hudební scénu. Legendárnímu umělci zahráli nejdepresivnější píseň od Linkin Park - In the End.

Vzdání holdu

Kromě písně, kterou chtěli Papa Roach vzdát hold Chesterovi, také frontman kapely Jacoby Shaddix promluvil k publiku. V emotivní řeči vysvětloval, že má každý v sobě své démony, kterých se nemusíte bát.

Video
délka: 00:18.29

Ukázka z koncertu Eva Fornálová

Američané Papa Roach jsou u českého publika oblíbení. Mezi stovkami posluchačů, kteří si nenechali ujít koncert, byli dokonce skalní fanoušci, kteří čekali před Malou sportovní halou už od dopoledních hodin, aby ukořistili ta nejlepší místa pod pódiem.

Papa Roach

Kapela Papa Roach není žádným pískletem. Čtyřčlenná hardrocková skupina pocházející z Vacaville z Kalifornie vznikla už v roce 1993. Za svou éru vydala na sedm studiových alb. V minulosti obdrželi nominaci na Grammy a za posledních 24 let prodali více než 10 milionů alb.

Takhle Papa Roach řádili v Praze:

Fotogalerie
24 fotografií