Originalita až na prvním místě. Tak by se dalo označit počínání události »Dyzajn market léto«. Žádné tuctové velkovýrobny tady nenajdete. Místní stánky nabízejí designerské počiny a díky obrovské rozmanitosti nabízeného zboží se dá říct, že si na místě něco vybere každý. Kromě originálních kusů oblečení a šperků si na Vás autoři připravili i méně očekávané záležitosti. Je libo dočasné tetování, nebo snad stylový betonový rám na obraz? To je jen zlomek toho, co na místě naleznete.

Dyzajn market láká originalitou.
Dyzajn market láká originalitou.
Autor: Daniel Vitouš
Cílem celého projektu je navnadit Pražany na léto. Akce zajišťuje také dětský koutek s programem na celou dobu jejího trvání, módní přehlídky a hudební vystoupení. Samozřejmostí jsou také stánky s občerstvením, a to jak s tuzemskou, tak i stále více vyhledávanou zahraniční kuchyní.

Jak prozradila zakladatelka projektu Terezie Tunková: „Chceme, aby se návštěvník mohl na léto naladit všemi smysly: od originálního dyzajnu až po skvělé jídlo s dobrou náladou a skvělými kulturními zážitky.“  Více informací naleznete na stránkách Dyzajn marketu.

Fotogalerie
8 fotografií