V pondělí bude v Praze převážně oblačno až zataženo, místy se mohou vyskytnout i přeháňky. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 6 až 10 stupni Celsia a noční teploty budou od 2 do -2 stupňů.

V úterý bude oblačno až zataženo s občasnými přeháňkami. Nejvyšší denní teploty dosáhnou až na 10 stupňů Celsia. Během dne povane mírný severozápadní vítr.

Ve středu bude oblačno až zataženo a opět nás místy čekají občasné přeháňky. Denní teploty se budou pohybovat mezi 6 až 10 stupni Celsia a během celého středečního dne povane mírný severozápadní vítr.

Ani ve čtvrtek na tom počasí nebude o moc lépe a deštníky budou potřeba. Čeká nás oblačná až zatažená obloha s přeháňkami. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 6 až 10 stupni Celsia a během čtvrtka povane mírný jihozápadní vítr.

V pátek se počasí vylepší. Očekávejte polojasnou oblohu s maximálními denními teplotami od 8 do 12 stupňů Celsia. Bude to tedy nejteplejší den z celého týdne. Pozor na noční teploty, které mohou klesnout na nulu.