Tu a tam se člověk musí podivovat nad tím, u čeho všeho musí příslušníci Městské policie hl. m. Prahy zasahovat. Tak jako například ve středu, kdy se muž (29) v horní části Václavského náměstí, zjevně trošku podnapilý, šel nejprve vymočit na sochu sv. Václava, aby pak předvedl ještě větší a nechutnější „šou“.

Stáhl kalhoty a onanoval. Kolem se nacházely malé děti, které všemu přihlížely,“ líčí šokující incident ze středy mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Jiřina Ernestová. „Když se strážníci přiblížili, mrštil muž lahví, kterou držel v ruce, o podestu a vykročil k nim. Během jednání je nejprve následoval, ale pak se dal náhle na útěk.“
Video
délka: 01:20.40

Pražští strážníci museli zpacifikovat mládence, který nejprve močil na sochu sv. Václava na Václavském náměstí, následně u ní ještě masturboval - to vše před zraky veřejnosti a bohužel také dětí. Městská policie hl. m. Prahy

Jenže trochu přecenil své sprinterské vlohy a strážníci jej zakrátko lapili. „Test na omamné a psychotropní látky byl negativní, zkouška na přítomnost alkoholu v dechu ukázala 0,46 promile,“ uvádí Ernestová. Případ k dořešení byl předán Policii České republiky.

K dalšímu obnaženému muži (26) vyjížděli městští policisté v pátek těsně po půlnoci v Ječné ulici. „Byl vysvlečen do půli těla, obnažený a bavil se rychlými pohyby boků,“ informuje mluvčí. Jelikož se strážníky odmítal spolupracovat a odmítal se obléci a naopak je počastoval nevybíravými vulgaritami, se „zlou“ se potázal. Také tohoto „ptáčka“ předali strážníci do rukou státní policie.
Fotogalerie
5 fotografií