Kolem jedenácté dopoledne vyjížděli policisté i hasiči do ubytovny v Kamenici v části Olešovice. Tam se porvala parta ukrajinských dělníků, konflikt se ale vyhrotil tak, až skončil vraždou. Podle informací Blesk.cz 43letého muže bodli do třísla tak, že vykrvácel. Podle policejní mluvčí Vlasty Suchánkové zranění utrpěl i jeho 20letý příbuzný. Motivem měly být finanční pohledávky. 

„Na místo vyrazily tři posádky záchranné služby, lékař u muže konstatoval smrt,“ řekla Blesk.cz ve čtvrtek mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová s tím, že u druhého nebyl převoz do zdravotnického zařízení třeba.

Kriminalisté místo činu ohledali a svědky stále vyslýchají, z informací vyplynulo, že útočníci byli dva. „Policisté v současné době provádějí veškerá nezbytná opatření ke ztotožnění obou podezřelých, kteří mají mít násilný čin na svědomí,“ uvedla Suchánková. Zatím neznámí pachatelé jsou podezřelí z vraždy. „Na případu stále pracuje tým krajských kriminalistů ve spolupráci se státním zástupcem,“ dodala mluvčí.

Fotogalerie
7 fotografií