Všechny indicie vyšetřovatelů směřují k tomu, že Přemysl a Marie již nejsou mezi živými, přestože jejich těla se dosud nenašla. Na začátku června s nimi prokazatelně jako poslední hovořil zadržený podezřelý z vraždy, následně se po partnerském páru slehla zem. Motivem k vraždě měla být luxusní vila v pražské čtvrti Bubeneč za desítky milionů korun.

Druhý čtyřiadvacetiletý muž v celé kauze v současnosti figuruje jako spolupachatel v trestném činu podvodu. Kriminalisté se na oba zaměřili po domovní prohlídce bydliště pohřešovaných. Podle webu Novinky.cz následně začali policisté oba mladíky odposlouchávat, klíčovou roli zároveň sehrála medializace pohřešování v průběhu léta. Po ní totiž spolu oba podezřelí začali o páru mluvit a díky tomu se vyšetřovatelé utvrdili ve svém podezření.

Oba muže policie zadržela minulý týden v pražských Butovicích. Údajný vrah je ve vazbě, jeho komplice vyšetřují na svobodě. „Šetření dál probíhá. S ohledem na další opatření v současné době nelze k případu podat další informace,“ uvedl šéf pražské mordparty Josef Mareš.

Video
délka: 03:19

Šéf pražské mordparty Josef Mareš k případu David Malík

Fotogalerie
14 fotografií