V roce 2015 do divadla přišlo 227.838 lidí, což je o 3831 více než v předcházejícím roce. Dalších 2854 lidí přilákal program festivalu Divadelní svět Brno. Návštěvnost divadla se zvýšila i přesto, že se snížil celkový počet odehraných představení. Podle Glasera to znamená také vyšší efektivitu v podobě ušetřených nákladů spojených s reprízami. Více peněz tak zbylo na obměnu repertoáru.

V roce 2016 připraví Národní divadlo Brno kromě 16 premiér i dva velké mezinárodní festivaly. "V květnu se vrátí úspěšný Divadelní svět Brno a v říjnu se uskuteční další ročník festivalu Janáček Brno," uvedl Glaser. Program festivalů zveřejní divadlo v únoru, kdy také začne předprodej vstupenek.

Národní divadlo Brno hospodaří s ročním rozpočtem přes 300 milionů korun. Hlavním zdrojem peněz zůstává magistrát. Právě město Brno je totiž zřizovatelem divadla. Na provoz přispívají také stát a Jihomoravský kraj, dalším přilepšením je třeba pronájem budov.

Glaser do divadla přišel na konci roku 2013 s cílem zvýšit uměleckou kvalitu i ekonomické ukazatele. Postupně přivedl nové šéfy uměleckých souborů. Činohru vede Martin Františák, operu Jiří Heřman, balet Mário Radačovský.