Nenechavec se na krádež připravil, přišel s taškou vystlanou alobalem, aby tak znemožnil identifikaci zboží při průchodu turniketem. Jenže prodavačka jeho takřka dokonalý plán zhatila.

Po zjištění, že trika chybí, vyběhla za mužem a pronásledovala jej ven  z obchodní galerie. Když ji podezřelý spatřil, dal se na útěk. Po cestě z  tašky vyhodil dvě trička a utíkal dál. Když ale viděl, že prodavačka mu nedá pokoj a stále za ním utíkala, zastavil a dal jí zbytek,“ popsala případ s neobvyklým průběhem policejní mluvčí Petra Hrůzová.

I když se trička vrátila na prodejnu, zlodějíčkovi hrozí opletačky se zákonem. A kriminalisté by si s třicátníkem hubené postavy rádi „popovídali“.

Video
délka: 00:17
1080p 720p 360p

Policisté pátrají po tomto muži, v Brně chtěl ukrást 5 triček za více než 5 tisíc korun Policie ČR

Má velký nos a kroutí zadkem

„Muž je vysoký cca 170-175 centimetrů, má krátce střižené tmavé vlasy, oblečen byl do černých kalhot, kostkované bílo-modré košile a bílých tenisek. Mluvil plynule česky bez přízvuku. Má velký nos, hodně zkažené zuby a specifickou chůzi, při které výrazně kroutí pozadím,“ dodala popis hledaného policistka.

Informace o zloději lze sdělit na Obvodní oddělení Brno - Komárov na telefon 974 623 660 nebo přímo na tísňovou linku 158.

 

 

Fotogalerie
4 fotografie