1.  Buďte býk

Nebojte se toho. Spousta mužů se bojí, že svou partnerku naštve nebo vyděsí. Ale vězte, že je to ta nejvíce sexy věc na světě. Pořádný muž se své partnerky neptá, ale jde rovnou na věc. A věřte tomu, že takový sebevědomý chlap působí na ženu jako učiněné afrodiziakum.

2.  Sexujte všude možně

Neřešte, zda jste zrovna v kuchyni, ve sprše nebo v obýváku. Sex totiž nemusí probíhat pouze v ložnici. Vezměte si svou partnerku tam, kde se zrovna nacházíte. Inspiraci pro nejrůznější erotické polohy najdete v knize Zerexsutra.

3.  Vyzkoušejte přírodní afrodiziakum

Chtěl byste si se svou partnerkou pořádně užít? Ale nemáte příliš pevnou erekci? Vypomožte si přírodními afrodiziaky. Doplněk stravy Zerex Klasik na přírodní bázi obsahuje pouze extrakty z tradičních bylin, které vám pomohou dosáhnout pevné erekce. Se Zerexem obšťastníte svou partnerku dosyta a ještě budete mít energii na přídavek.

4.  Splňte jí tajné sexuální fantazie

Pro mnoho mužů jsou ženy záhadou. Nechápou, co se jim líbí, co by chtěly, anebo co si tajně přejí. Přitom jim to každá žena naznačuje a říká prakticky každý den. Stačí jen poslouchat a dávat pozor.

Jakmile se takovou informaci dozvíte, rozhodně ji nezahazujte! Stačí vaší partnerce tyto fantazie splnit.

5.  Povolejte na pomoc hračky

Erotické pomůcky jsou v řadě českých ložnic neznámým artiklem. Přitom zcela neprávem! Sexuální hračky vám mohou pomoci nejen při předehře, ale i při samotném sexu.

6.  Sveďte jí svou vůní

Věděl jste, že žena z velké části vnímá při sexu i vůně? Vůně a pachy jsou pro ženu velice důležité. Ženy vnímají vůně mnohonásobně silněji než muži. A v tom je skrývá vaše další zbraň. Sveďte jí speciální vůní s přírodními afrodiziaky.

Pořiďte si vůni, která vám zajistí okamžité zvýšení vaší sexuální přitažlivosti. Správně zvolené aroma vám pomůže přivábit a získat si sympatie u potenciální partnerky. Díky kvalitním afrodiziakálním parfémům budete působit atraktivněji, nabudete vyšší sebevědomí a sebedůvěru. Vhodnou vůní je například smyslná vůně Zerex Hunter, která je určená pro silné a sebevědomé muže.

7.  Udržte si charisma

Možná si teď říkáte: „To jsou všechno zajímavé rady. Ale co mám dělat já, když už mi 20 dávno bylo?!Ani ve vyšším věku se se svou sexualitou nemusíte rozloučit! Stačí užívat přírodní doplňky stravy Zerex Ultragold, které napomáhají udržet sexuální kondici i ve vyšším věku.

Zerex Ultragold je vhodný pro seniory. Tento přírodní doplněk stravy udržuje sexuální kondici, podporuje libido a přispívá ke správné funkci reprodukčního ústrojí. Díky tomuto certifikovanému výrobku neztratíte ani ve stáří jiskru a šarm.

Pánové, nebojte se toho. I vy můžete představovat pro svou milovanou střed vesmíru. Stačí to jen zkusit. Uvidíte, že vám tyto rady pomohou a otevřou dveře zcela nečekaným možnostem.