V případě předvánoční nabídky doplňků stravy v lékárnách jako by ani nešlo o poslání konkrétních přípravků, ale naopak, ten největší důraz se klade na dárky k nim přiložené. Lákadla v podobě cédéček nebo lázní, a nebo i jiná překvapení mají být tím důležitým a podle reklamy v televizi možná i tím hlavním bonusem pro zákazníka.

Autor: BIOPOL GN, s.r.o.

U Barny´s je to jinak. Každé vánoční balení je nositelem informace, že „Tento produkt byl vyroben s respektem k zákazníkům. Proto je Barny´s vždy zárukou kvality a účinnosti“. V případě kloubního přípravku Barny´s Celadrin Locomotive  dokonce na každé krabičce najdeme i jasný důkaz o pečlivé finální kontrole, neboť produkt je před odesláním z Kanady zkontrolován v Canadian Analytical Laboratories Inc. a tyto laboratoře mají akreditaci kanadského ministerstva zdravotnictví.

U Barny´s více než na dárky kladou důraz na to, aby jejich produkty byly kvalitní a účinné, a to je dobře. To je totiž ten nejdůležitější význam tohoto sortimentu. Vždyť právě proto takové přípravky sobě a svým bližním kupujeme. Nebo snad ne?

Fotogalerie
2 fotografie