Ledové království nejen na plátně

Centru Černý Most se podařilo získat výhradní práva ke zbudování oficiální Disney Frozen 2 dobrodružné interaktivní zóny. Zejména nejmenší návštěvníci tak jistě ocení, že se do pohádkového ledového světa podívají nejen na plátně.

„Zóna Ledové království 2 je otevřena od 21. listopadu, kdy snímek oficiálně vstoupil do kin. Muzikálovou pohádku si návštěvníci mohou užít v kině Centra Černý Most až do konce roku. Mimo to je pro zákazníky již tradičně připraveno kluziště, takže ‚ledový‘ zážitek lidem nabídneme se vším všudy,“ upřesňuje Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most.

Unikátní Disney zóna pro děti až do konce roku

Pokračování pohádkového mega hitu je plné záhad a tajemství. Důležitou úlohu v ní sehrávají čtyři základní přírodní elementy: voda, vzduch, oheň a země. Ve stejném duchu se nese i interaktivní instalace  v Disney Frozenzóně, která se nachází přímo v obchodním cetnru.  Na jednotlivých zastaveních plní děti různé úkoly a na ty nejšikovnější čeká i některý z tematických upomínkových předmětů.

Atrakce je otevřená denně od 21. listopadu do 31. prosince, vždy v čase 10.00 – 18.00. Výjimkou bude pouze Štědrý den, Boží hod a svátek svatého Štěpána, kdy bude zavřeno celé centrum. Multikino ovšem ve dnech 25. a 26. 12. v provozu bude. Na Silvestra pak bude zóna otevřena do 14.00 hodin.