Velikost kondomů až na druhém místě

Když si jdete koupit kondomy, nejspíš nad tím příliš nepřemýšlíte. Zkrátka hledáte tu malou diskrétní krabičku, která vám zajistí pár minut slasti. Vrcholem zhýčkanosti pak považujeme kondomy s příchutí, s žebrováním nebo ve srandovních tvarech. Ale co velikost? I na té přece záleží, a to celkem hodně!

Proč je velikost kondomů důležitá?

Velikost kondomů hraje obrovskou roli. Pokud totiž nezvolíte správnou velikost kondomů, nebude vám prezervativ na penisu řádně sedět, a buď vás bude příliš škrtit, anebo vám naopak bude padat. Tak či onak, určitě se shodneme, že s takovým kondomem je utrpení sexovat.

Zde je 5 znaků toho, že si celý život kupujete špatnou velikost kondomů:

  1. Sexu s kondomem se raději vyhýbáte;
  2. Během sexu s kondomem se nedokážete pořádně uvolnit;
  3. Sex s kondomem je pro vás nepříjemný;
  4. Na sex s kondomem se vůbec netěšíte;
  5. Raději přemlouváte partnerku k jiným druhům antikoncepce.

Jak zjistíte svou velikost kondomů?

Jak ale vlastně zjistíte, do jaké kategorie spadáte? Je to jednoduché. Budete k tomu potřebovat pouze pravítko nebo metr a svůj ztopořený penis. Pravítko nebo metr umístíte ke kořenu ztopořeného penisu. Zatlačte pravítko co nejvíce do stydké kosti (samozřejmě ne úplně na sílu, abyste si přitom neublížil). A změřte délku svého ztopořeného penisu. Tímto způsobem získáte délku penisu.

Pak je důležitý i jeho obvod. Ten totiž hraje v případě kondomů rozhodující roli. Použijte kus provázku nebo měřící pásek. Jemně jím obtočte nejtlustší část penisu a změřte tloušťku svého penisu.

Velikosti kondomů

V tuto chvíli již víte, jak velký váš penis v erekci je, a tak si jednoduše vyberete správnou velikost kondomů. Jako nápověda vám poslouží následující tabulka:

Velikost penisu při erekci

Nominální šířka kondomu

Typ kondomu

do 10 cm

44 - 48 mm

zúžené

11 - 13 cm

48 - 52 mm

standardní

12 - 14 cm

52 - 56 mm

standardní

nad 14 cm

56 - 60 mm

velké, XL

Jak zvětšit velikost penisu?

Chtěl byste trošku pošťouchnout velikost své chlouby? Nevadil by vám milimetřík či dva navíc? Pak vyzkoušejte účinný doplněk stravy Zerex Klasik. Jedná se o certifikovaný výrobek, který podporuje zdravé prokrvení penisu a tím jej také mírně zvětšuje. Navíc zlepšuje náladu, podporuje chuť na sex, přispívá k duševní pohodě, podporuje obranyschopnost organismu a zpevňuje erekci.

Jak prodloužit délku sexu?

Velikost penisu ani kondomu vás netrápí, ale spíše byste potřeboval poradit, jak prodloužit délku sexu? V tom případě vyzkoušejte účinky potravinového doplňku Zerex Extralong. Zerex Extralong přispívá výdrži a kvalitě sexuálního života, stimuluje a udržuje normální erekci, příznivě ovlivňuje zdravý intimní život muže a prodlužuje erekci. V některých případech uživatelé uvádí prodloužení pohlavního styku až o 30 minut.

Vyzkoušejte sílu přírodních doplňků stravy Zerex, pořiďte si perfektně padnoucí prezervativ a zažijte milování, o jakém se vám nikdy ani nesnilo. Konečně objevte sílu dokonalého sexu.