29. květen 2020
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Peří, křišťál i červená! Tohle jsou letošní vánoční trendy: Jak se vám líbí?

/
 • Jak se vám letošní vánoční trendy líbí?
  4. října 2018 ● 13:30

  Venku sice panuje terpve podzim, interiéroví stylisté už ale ví, jaké budou trendy letošních Vánoc. Pokud rádi držíte krok s módou a nebojíte se experimetovat, máme tip! Ozdobte si dům peřím, nebo vytvořte iluzi zimní krajiny pomocí křišťálových doplňků.

   

    

 • 1.

  Lehké jako pírko

  Chcete-li vytvořit nejmódnější vánoční interiér, vsaďte bez nejmenších pochyb na peří! Vánoční ozdoby a řetízky na stromeček budou v péřovém provedení vypadat jako lehké chmýří a dodají tak vánoční atmosféře neskutečnou lehkost. Nezapomínejme ani na obvyklé doplňky a dekorace, které se vzorem peří doplní celistvost daného stylu. Vánoční interiér ještě nikdy nebyl tak povznášející!

   

  Jak se vám trendy letošních Vánoc líbí?

 • 2.

  Ledová krajina


  „Tuto sezónu na módních přehlídkách dominuje bílá, tkaniny s kovovým efektem a stříbrné detaily. Trend z oblasti módy se pak přirozeně přenáší i do interiéru,“vysvětluje odbornice na interiérový design Marta Suchodolska. Hvězdy, sněhové vločky, rostliny zahalené ledovými krustami v odstínech bílé a stříbrné jsou základem zimních dekorací. Velkým překvapením je křišťál, který se po několika sezónách vrací zpět do hry. Broušené sklenice, karafy a talíře, které pamatujeme z kredenců u babičky, jsou letos nejvíce vyhledávaným elementem pro vybavení stolu.

   

  Jak se vám trendy letošních Vánoc líbí?

 • 3.

  Severská atmosféra


  Tajuplná atmosféra horské chaty nám napoví, jak dekorovat sváteční interiér ve stylu nordic. V centru pozornosti je zejména dřevo, které vystupuje ve formě vánočních ozdob, svícnů, luceren a jiných doplňků. Dřevěné elementy budou krásné v kombinaci s kožešinovými textiliemi. Přinesou Vaší domácnosti pocit pohody a klidu, který je u vánočních svátků tolik potřebný.

   

  Jak se vám trendy letošních Vánoc líbí?

 • 4.

  Okouzlující tradice


  Jaké jsou tři tradiční barvy, se kterými si většina z nás odjakživa spojuje Vánoce? Zelená, červená a bílá! Každá z těchto barev přináší něco jedinečného: zelená klid a mír, červená ohřívá teplo domova a bílá dodává interiéru elegantní nádech.  Pokud použije i zlaté akcenty, dodáte cele atmosféře glamour charakter. 

  Jak se vám trendy letošních Vánoc líbí?


  Další vánoční trendy najdete ZDE

ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy