Ukazují to údaje nákupního rádce Zboží.cz, kde je v těchto dnech zvýšený zájem nakupujících o kategorii dámské erotické prádlo, prvenství hledání si drží růžové vibrátory o velikosti okolo 25 centimetrů.

K milostným hrátkám neodmyslitelně patří i erotické pomůcky, o které je na internetu velký zájem. Nejvíce si lidé na Zboží.cz vyhledávají kategorie erotické prádlo a vibrátory. „Právě vibrátor zájemci podrobují při koupi detailní analýze parametrů. Poptávka je nejvíce po růžové, fialové a černé barvě a jednoznačně rozhoduje jeho délka, konkrétně velikost 20 až 25 centimetrů,“ upřesňuje Milan Šmíd, manažer nákupního rádce Zboží.cz.

Pokud jde o erotické spodní prádlo, dá se říci, že se Češi nebojí experimentovat. Na první příčce hledání se drží odvážný síťovaný overal Bodystocking a přiléhavý kočičí oblek Catsuit, následují košilky a erotické kostýmy. „V rozhodování při výběru zboží se necelá polovina lidí dívá po cenové relaci do 400 korun,“ dodává Šmíd.

Dostaveníčko v diskrétní zóně. Trendem jsou hodinové hotely

Ať už milenci jakéhokoli věku, nebo oficiální partneři či manželé, kteří mají nedostatek soukromí, využívají služeb hodinových hotelů. „Nejvíce lidé vyhledávají informace o jejich službách přes týden. Lze vysledovat dva vrcholy, a to ve dvě hodiny odpoledne, kdy sbírají informace ženy, a v 11 hodin večer, kdy se zajímají muži.

Svátek má kořeny v brazilském městě Esperantina, kde se místní radní Arimateio Dantas rozhodl věnovat tento den ženskému orgasmu jako kompenzaci za nedostatečnou sexuální péči o svou manželku.