Z původně regionálního dovozce svítidel, světelných zdrojů a elektromateriálu se firma Ecoplanet rozrostla do jedné z největších společností v oboru v České republice a na Slovensku, o čemž svědčí i každoroční nárůst obratu. Středem podnikové filozofie je dlouhodobá spolupráce se zákazníky a partnery při nepřetržitém zvyšování kvality produktů a všech obslužných procesů.

Je z čeho vybírat!

V současné době se Ecoplanet zabývá především dovozem a distribucí svítidel, elektromateriálu a zabezpečovacích systémů pro domácí, ale i industriální využití. V sortimentu pod vlastní značkou Ecolite a Crown tak nabízíme širokou škálu konvenčních i LED světelných zdrojů, zářivkových těles, technických svítidel, reflektorů a elektromateriálu. Vybírat si můžete z opravdu bohaté nabídky LED panelů, kuchyňských svítidel, stolních bytových i kancelářských lamp, lustrů, venkovního osvětlení a dalších produktů. Doplňkový sortiment tvoří kamerové systémy, alarmy, ale i automobilové příslušenství a produkty z oblasti IT.

Vše projde testováním

Sortiment je expedován přímo ze skladovacího areálu v Hrobčicích, který je při celkové ploše 3000 m2 a bezmála 2000 paletových míst schopen logisticky uspokojit své odběratele. Ve stejném areálu se nachází také diagnostická zařízení, která jsou součástí testovací laboratoře. Ta před uvedením do prodeje pečlivě prověřuje fotometrii a bezpečnost každého produktu, a to jak ve fázi prototypů, tak i u jednotlivých dodávek.

Kde nakupovat?

Se zbožím společnosti Ecoplanet se můžete setkat ve velkoobchodních prodejnách, v některých významných e-shopech nebo v maloobchodních řetězcích, jako jsou Baumax, OBI, Hornbach, Globus nebo Makro. Více informací a e-shop najdete na www.ecoplanet.cz