Jaký typ fanouška se z vás stává, když máte hlad? Dostáváte záchvaty hysterie nebo vzteku? Brečíte jako „malí“? Odpovězte si na otázku „Který špatný fanoušek jsi, když máš hlad?“ a najděte se mezi osmnácti hladovými alteregy v podobě samolepek pod obaly soutěžních tyčinek Snickers. Vychutnejte si Snickers, nasbírejte alespoň tři samolepky hladových fanoušků, odpovězte na vybranou soutěžní otázku a vyhrajte jednu z 900 atraktivních cen!

Autor: Snickers
 

Kupujte tyčinky Snickers v soutěžních obalech a sbírejte samolepky s různými podobami fanoušků, na kterých se podepsaly symptomy hladu. Pobaví vás celkem osmnáct altereg – například vzteklouni, všeznalci nebo třeba ufňukanci v šesti kategoriích. Jakékoli tři samolepky nalepte na hrací kartu, která je k dispozici v obchodech nebo volně ke stažení na www.snickers.cz.

Autor: Snickers

Pak už stačí nahrát a registrovat fotku či scan své hrací karty na www.snickers.cz společně s odpovědí na příslušnou soutěžní otázku u vybrané výhry. Na ty nejrychlejší a nejpřesnější čeká celkem 900 úžasných cen, jako fotbalové tašky, hodinky nebo stolní mini-fotbálky.

Soutěž probíhá v termínu od 15. 4. do 10. 7. 2016. Více na www.snickers.cz.