Pokud se s touto situací setkáváte, jistě oceníte Medistik™, tuhý hřejivě chladivý balzám proti bolesti svalů, kloubů a šlach. Jedinečný technologický postup umožňuje vyrobit Medistik v tuhé formě s maximálním obsahem účinných látek. Medistik™ obsahuje nejvyšší možnou dávku účinných látek povolených pro volně prodejná lokální analgetika. Proti obdobným výrobkům je to 7–15× více. Praktické balení umožňuje pohodlnou a bezpečnou aplikaci na postižené místo bez potřísnění rukou. Medistik™ se rychle vstřebává, neotírá se, ani nezanechává na pokožce film. Medistik™ je koncentrovaný, dlouho vydrží a díky praktickému balení jej snadno můžete mít stále po ruce. Stačí vysunout a potřít…

Autor: www.medistik.cz

Skvělý dárek pro babičku a dědu!

Znáto to, i když prarodiče bolí kolena, nedají si říct a pracují jako zamlada. Co by sousedi řekli na to, že mají zarostlou zahrádku! Proto je Medistik™ skvělým řešením vánočního dárku, který jim vydrží až do příštích Vánoc. Nemusí se bát složitého dávkování, protože použití přípravku je velmi praktické a lze jej užívat i s jinými léky. Nezatěžuje ledviny ani játra a můžete si být jisti, že jim od bolesti uleví rychleji a lépe, než ostatní přípravky, které zkoušeli dříve. Velkou výhodou je to, že Medistik™ můžou používat proti bolesti i po operaci, na noc si natřou páteř a ráno vyskočí z poslete jak rybky.

Autor: www.medistik.cz

Vhodný i pro pořádné muže

Sportuje váš přítel či manžel? Nezáleží na tom, zda rekreačně či vrcholově, protože Medistik™ pomůže i tomu nejodolnějšímu muži s jeho bolístkou. Chlapi si většinou myslí, že i ve 40 letech jsou stále plni sil, ale po dni plném sportovních aktivit to tak většinou nevypadá. Ráno tenis, v poledne lyže, navečer posilovna a domů se vám milý vrátí s bolestmi zad, čímž romantický večer mizí v dáli. Pokud ho ale obdarujete přípravkem Medistik™, už se na nic vymlouvat nebude. Pozor, přípravek je účinný i na tenisový loket. Dopřejte mu tedy k Vánocům Mercedes mezi přípravky na bolest svalů. Může si ho namazat přímo při sportu, aniž by si umazal ruce.

Autor: www.medistik.cz

Ženy sobě

No a pokud i vás bolí krční nebo bederní páteř ze sedavého zaměstnání, pořiďte si Medistik™také. V rodině se neztratí a vy budete za nejlepší čarodějku. Pomáhá i s bolestmi hlavy a uleví vaší napnuté šíji.

Autor: www.medistik.cz

Medistik™ patří mezi průlomové přípravky, které pomohou od bolesti svalů opravdu každému.

Koupit  tento zázrak můžete na: http://www.bodycentrum.cz/produkty/masazni-pripravky/medistik.

A kdybyste nestihli objednat si Medistik přes internet, zkuste to v dobré lékárně - objednají Medistik do 2 dne - stačí napovědět, že jej dodává Pharmos.