Pro ty, co náhodou Medaprex neznají, jde o firmu, která se zabývá estetickou dermatologií. Cokoliv, co vás napadne ve spojitosti s vnější krásou a omlazením, najdete právě u Medaprex.

Autor: MedaPrex

Unikátní výrobky z oblasti péče o vrásky, prodloužení řas, či zahuštění vlasů, ale také distribuce estetických laserů pro největší česká estetická centra. A aby toho nebylo málo, Medaprex je úzce spojen s novou estetickou klinikou „Brandeis Clinic“, která se otvírá přímo v centru Prahy vedle obchodního domu Kotva.

Letní sleva se týká pěti výrobků:

Sérum proti pigmentaci White Balance

Autor: MedaPrex

Ušetříte 161,- Kč.
Inovační složení proti pigmentaci v oblasti tváře, krku, dekoltu a rukou. Navíc s unikátním rozjasňujícím komplexem, který vyrovná tóny pleti. Velmi účinné sérum, které každý den osvěží a rozjasní pleť.

Growth Factor sérum

Autor: MedaPrex

Ušetříte 380,- Kč.
Omlazující sérum s růstovým faktorem.
Pokud hledáte efektivní sérum pro redukci vrásek, které využívá těch nejnovějších poznatků a technologií, tak jste na správném místě. Growth Factor sérum obsahuje totiž růstový faktor, u něhož je klinicky prokázaná redukce vrásek.

Dermaheal Hydro Balance Fluid

Autor: MedaPrex

Ušetříte 260,- Kč.
Zabraňuje prvním známkám stárnutí. Vyrovnává tón pleti a matný vzhled.
Redukuje jemné suché vrásky. Uklidňuje a chrání suchou pokožku.

Hydratační sérum Hydr8™ B5

Autor: MedaPrex

Ušetříte 190,- Kč.
Tento lehký a snadno absorbovatelný gel dodá pokožce změkčující kyselinu pantotenovou (vitamín B5) a hydratující kyselinu hyaluronovou, což má za následek rychlé a významné zlepšení všeobecného stavu a pocitu z pokožky. Vynikajícím způsobem zadržuje vodu, takže vaši pleť zavodní a poskytne celodenní hydrataci. Lze používat ve dne a/nebo noci pro změkčení a vyhlazení pokožky anebo pro optimální obnovu a ochranu pleti.

Kyselina Hyaluronová - Jalusint

Autor: MedaPrex


Ušetříte 520,- Kč.
Pokožka potřebuje vytvářet kyselinu hyaluronovou každý den, aby byla správně hydratována a nevznikaly na ní viditelné projevy stárnutí - vrásky, kruhy pod očima, a pod. Kyselina Hyaluronová v klasických krémech je však minimálně vstřebána do kůže. Její molekuly jsou tak velké, že nemohou projít přes vrchní část kůže. To výborně řeší Jalusint.  Je prvním přípravkem, který dokáže dostat kyselinu hyaluronovou do dermis (střední části pokožky), tedy tam, kde ji nejvíce potřebujete. Jalusint totiž Kyselinu Hyaluronovou pod kůží vytvoří sám.