A nejde jenom o dárky, během svátků si často vyloženě dopřáváme dobrého jídla, pití, oslav či zimních aktivit. Vánoce jsou přece nejkrásnější období v roce a jen málokdo se chce omezovat a počítat každou korunu. V posledních letech navíc i v naší zemi převládá optimismus, co se týče výhledů do budoucna. Česká ekonomika sice stoupá každým rokem výš a výš, stejně se ale zejména po Vánocích mnoho rodin dostává do finančních potíží. Přežívat s napjatým rozpočtem není lehké pro nikoho, dotknout se ale může zejména dětí, kterým rodiče nemohou dopřát třeba pořádné potřeby do školy či výlet. A přitom řešení je tak snadné.   

Jednoduše a bez banky

Jedním způsobe, jak situaci řešit je rychlá půjčka. Ke  sjednání takovéto půjčky nemusíte chodit na pobočku společnosti, shánět různé potvrzení a dokumenty, též odpadá i vyplňování formulářů. Aby bylo vše vyřízeno co nejrychleji, není nutné dokládat potvrzení o příjmu. Nebankovní půjčka bez registru a potvrzení příjmu se tak stávají velice žádanou službou, kterou v bance jen tak nedostanete.

Rychlejší už to nebude

Možností, jak si v současné době půjčit peníze je několik. Půjčka ihned nebo půjčka bez registru není problém. Stačí jen otevřít webové stránky a vyplnit několik základních informací. V pohodlí domova si tak můžete vybrat nejvýhodnější úrokovou sazbu a v klidu zvolit i délku splácení celé částky. Nikdo nezkoumá, na co chcete peníze využít. Je pouze na vás, zda peníze využijete na zaplacení nájmu, nákup potravin či na opravu rozbitého elektrospotřebiče. I proto je tento tip půjčky tak oblíbený. Pokud se pro tuto půjčku rozhodnete, určitě tím neřešte exekuce, stávající dluhy či insolvenční řešení.

Výhody nebankovních půjček:

  • Splatnost: 1 až 30 dní
  • Peníze do 15 minut
  • Bez kontroly registru
  • Nemusíte být zaměstnanec
  • Není třeba žádné potvrzení o příjmu
  • Půjčka je vhodná i při mateřské dovolené