Trendy ze zahraničí si razí cestu do Prahy

V zahraničí je pohon na CNG u taxislužeb obvyklým jevem. Taxislužby na CNG běžně jezdí například v USA, Švédsku, Německu nebo Jižní Africe. Existují už i města, kde vůz taxislužby nesmí mít jiný pohon než CNG.

Nová Škoda Octavia G-TEC je poháněna motorem 1.4 TSI o výkonu 81 kW. Ten je schopen spalovat jak benzin, tak CNG (stlačený zemní plyn). Součástí technických opatření tohoto modelu je ekologický paket „Green tec“. Vůz samozřejmě splňuje emisní normu Euro 6 platnou od září 2014. 

Efektivní provoz, komfort a nízké náklady

Jen čistě na CNG ujede automobil až 410 km. Kombinovaná spotřeba činí 5,4 m3 (3,5 kg) zemního plynu na 100 km, což odpovídá emisím pouhých 97 g CO2/km. Při provozu na benzin umožňuje plná nádrž dojezd 920 km.

Palivové nádrže neomezují nabídku prostoru pro cestující a jejich zavazadla, a tak i škoda Octavia G-TEC, patří k nejprostornějším vozům své třídy.

Nová Škoda Octavia G-TEC přesvědčuje nízkými provozními náklady. Cena paliva CNG je na českém trhu, podobně jako v mnoha dalších zemích Evropy, nižší než cena nafty nebo benzinu.

Autor: A A A radiotaxi

Nová auta, noví řidiči

V souvislosti s rozšiřováním flotily o vozidla s pohonem na CNG zahájila společnost AAA TAXI nábor řidičů. Zájemcům nabízí, kromě zázemí dlouholetého lídra trhu, zprostředkování výhodného pronájmu vozu Škoda Octavia Combi G-TEC. Náborovou kampaň doprovází motto: Zařaďte s námi jedničku! / Jezděte logicky ekologicky pro AAA TAXI.

Moderní a ekologická taxislužba

Uvedení vozu ŠKODA Octavia G-TEC do flotily je milníkem značky AAA TAXI v oblasti využití technologií šetrných k životnímu prostředí. Technologie CNG je pro značku AAA TAXI důležitým pilířem dalšího rozvoje taxislužby 21. století.

Cestování s AAA TAXI

AAA TAXI se již 25 let snaží nést vlajku solidnosti a spolehlivosti v pražské taxislužbě. Stále se zvyšující kvalita služeb a spokojenost zákazníka patří mezi hlavní cíle společnosti. Taxislužba disponuje rozsáhlou flotilou vozů, která zajišťuje nejrychlejší přistavení vozu a odvoz. Cena jízdy po Praze začíná na 16,90 Kč/km – nejlevnější z AAA TAXI, které lze objednat telefonicky prostřednictvím dispečinku 14 014. Nejrychlejší objednávku libovolného vozu zajistí mobilní aplikace, která je ke stažení zdarma (pro Android a iOS) nebo je možné ji spustit a kdykoliv využít prostřednictvím webu.

 

Autor: A A A radiotaxi

• Cena jízdy po Praze začíná na 16,90 Kč za km (nejlevnější z AAA TAXI).

• Orientační cenu jízdy se zákazník dozví předem (přes aplikaci, web nebo dispečink 14 014).

• Každý vůz vybaven bezplatným Wi-Fi připojením.

• Rychlé přistavení vozu i odvoz, taxi mohou využívat vyhrazených BUS pruhů.

• Možnost výběru vozu dle požadavků (business třída, velkoprostorový vůz).

• Okamžitá objednávka pomocí mobilní aplikace pro Android a iOS nebo přes www.aaataxi.cz