Oblíbený deník Blesk nosí pošťáci do schránky pana Antonína coby předplatiteli každý den časně zrána. „Když se hraje Trhák, tak je to napínavé. Strhávám kupony z první strany, posílám SMS zprávy a ono to tentokrát vyšlo,“ radoval se. Přitom mohlo být všechno jinak a peníze by si užil někdo jiný. V pondělí 27. října musel něco neodkladně zařídit a výherní kód poslal ese-meskou do DENNÍ HRY až pozdě odpoledne, krátce před uzávěrkou. Jenom pár minut před 17. hodinou.

„Pokud budu bilancovat své životní výhry, naposledy jsem vyhrál před 47 lety, a to moji milovanou manželku Jiřinu (66). Společně se radujeme dodnes,“ říká bývalý mezinárodní autodopravce. A protože jeho partnerku čeká operace kyčle, dílek výhry půjde na vylepšení následujícího lázeňského pobytu. „Peníze použijeme na to, aby měla žena samostatný pokoj. Zbývající část dáme na opravu střechy. Plánujeme položit novou krytinu, až to počasí dovolí,“ popisuje.

Protože býval i fotbalovým rozhodčím a starostou dobrovolných hasičů, myslí také na kolegy. „Určitě koupím klukům do zbrojnice malý soudek piva. S Bleskem hraji dál, třeba se ještě zadaří. A i kdyby v tomto kole už ne, číst ho budu s chutí dál,“ řekl pan Antonín a dodal, jak je skvělé nemuset pro noviny spěchat každý den do trafi - ky nebo obchodu. Stačí díky předplatnému otevřít poštovní schránku a Blesk je doma.

Fotogalerie
29 fotografií

Video
Video se připravuje ...

Výherce Trháku Petr Oleják Michal Charbulák