Zahrada je náš svět

„Když jsme si zahradu pořizovali, tak jsme samozřejmě počítali s tím, že do ní potečou všechny naše úspory, ale když nám přívalové deště zničily skleník a vyplavily bazén, byli jsme opravdu na dně a to nejen psychicky, ale i finančně,“ rozpovídala se o svém trápení Martina. Naštěstí Richard rychle objevil půjčku, která se zdála být tím pravým řešením právě pro ně.

Finanční záplata

Richard nejprve zavolal na zákaznickou linku GE Money Bank, protože tam měl vedený běžný účet. Operátor mu nabídl novou půjčku Expres Plus a přesně vysvětlil, jak nová půjčka Expres Plus funguje. Richard byl příjemně překvapen zjištěním, že nová půjčka v sobě skloubí výhody spotřebitelského úvěru, kontokorentu a kreditní karty a navíc myslí i na finanční rezervu. Když tedy Trávníčkovi přesně neví, kolik je spoušť na zahradě bude stát, je pro ně půjčka Expres Plus ideálním řešením.

Rekultivace v plném proudu

Po tomto telefonátu už Richard neváhal a navštívil s dvěma průkazy totožnosti a potvrzením o příjmu pobočku GE Money Bank, kde měl půjčku sjednanou bez dlouhého čekání. Rekultivaci zahrady již nestojí nic v cestě. Trávníčkovi si sjednali k půjčce také finanční rezervu, která jim pokryje případné nenadálé výdaje.

 Martina měla nejprve obavy, jak zvládnou půjčku splácet, ale když ji Richard uklidnil, že všechny načerpané prostředky se splácejí postupně v měsíčních splátkách, které jsou po celou dobu stejné, nestojí jejímu štěstí a užívání si nové krásné zahrady už nic v cestě.