Všechny čtyři herečky Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon a Kristin Davis jsou ideou druhého filmového dílu nadšené a jejich entusiasmus podporuje také programový šéf HBO, která seriál i film produkovala.

"Warner Brothers Newline má obrovský zájem natočit další Sex ve městě, a já myslím, že ve skutečnosti se s naší pomocí už snaží projekt rozjet. Pokud se to podaří, nedokážu zatím říct, jak dlouho to potrvá. Myslím, že každý, kdo měl s tímto projektem něco do činění, byl skutečně zasažen nadšením fanoušků," uvedl Michael Lombardo z HBO.

Seriál Sex ve městě začal svou první řadou v roce 1998, aby šestou zakončil svou existenci v roce 2004. Herečky se znovu sešly kvůli filmu, ale trvalo několik let, než se po skončení seriálu pro filmovou podobu opět nadchla Kim Cattrall. Bylo jisté, že bez její postavy Samanthy Jones by ale snímek vzniknout nemohl.

"Kim je chytrá žena a dobře ví, že hraje ve filmu roli mající obrovský úspěch. Pokud budou chtít udělat pokračování, bylo by hloupé si myslet, že si ji mohou získat za stejně vysoký honorář," uvedl zdroj blízký filmovému štábu.