Madison De La Garzová si ve slavném seriálu zahrála nejstarší dceru Evy Longoriové (48) alias Gabrielle Solisové, Juanitu Solisovou. Navzdory svému nízkému věku byla role Madison poměrně velká a na obrazovce se objevovala často. Lidé si proto dívku rychle zapamatovali. 

„Reakce, které jsem dostávala na svou postavu v Zoufalých manželkách, byly šokující,“ přiznala nyní po letech v podcastu Heart of the Matter novinářky Elizabeth Vargasové (60). 

„Spousta lidí předstírala, že má obavy o moje zdraví. Osobně si myslím, že to nebyla pravda, že to byla jenom zástěrka, aby se mohli navážet do šestiletého dítěte,“ nechala se slyšet. 

Madison tehdy kritika okolí trápila a ze všech sil se snažila požadavkům ostatních vyhovět. Už jako sedmiletá se proto začala trápit hlady a vytvořila si poruchu příjmu potravy. 

Herečka, která je nevlastní sestrou Demi Lovato (30), prý trávila celé hodiny pročítáním kritických komentářů na svou osobu na internetu. V té době měla internet bez dozoru zakázaný, a musela tak proto činit tajně. 

„Psali věci, jako že chtějí, abych umřela, kvůli tomu, jak vypadám. Bylo to příšerné. Bylo mi jenom 7 nebo 8 let,“ popsala náročné dětství. Herečka Eva Longoriová, která hrála její adoptivní maminku, jí prý naštěstí vždy byla velkou oporou a s jakýmkoliv trápením se jí mohla bez obav svěřit. 

„Celý ten vtip v mé postavě spočíval v tom, že Eva byla ta krásná, štíhlounká modelka, a já, její dcera, jsem byla pravý opak. Myslím, že moc dobře věděla, že se mě to nějakým způsobem dotkne,“ říká po letech. 

Video
Video se připravuje ...

Klenoty a kalorie - kteří členové královské rodiny trpěli poruchou příjmu potravy? Videohub

Fotogalerie
79 fotografií