„Jsem nadšený, bude to největší dobrodružství mého života,“ prozradil magazínu People herec známý z filmů Ghost Rider či Lovci pokladů. S manželkou  Riko Shibateovou (27), která je o 31 let mladší než on, čekají miminko – tuto radostnou novinku potvrdili již v lednu. 

Teď se ale pochlubili i s dalšími detaily – bude to holčička! „Budu mít malou holčičku. Její jmeno bude Lennon Augie,“ odhalil Cage s tím, že Augie vybral jako poctu svému otci  Augustu Coppoli, který zemřel v roce 2009.

A první jméno Lennon? Zřejmě na počest Johna Lennona. „Budu jí říkat Lenny,“ doplnil zdrobnělou přezdívku pro nenarozenou dceru. Pro herce to bude již třetí potomek – z předhozích vztahů (s Christinou Fuitonovou a Alicí Kimovou) má syny Westona Coppolu Cage (31) a Kal-Ela (16).

S Riko se vzali teprve loni v únoru ve Vegas a jejich zásnuby navíc proběhly přes FaceTime. Nicolas do toho praštil už popáté – v minulosti byl ženatý s herečkami Patricií Arquetteovou (1995–2001), Lisou Marií Presleyovou (2002–2004) a Alicí Kimovou (2004–2016). V roce 2019 si vzal také vizážistku Eriku Koikeovou, ale po čtyřech dnech si to rozmysleli a sňatek byl anulován.  

VIDEO: Nicolas Cage souloží, pije kořalku, kouří doutník a střílí z pistole...

Video
délka: 00:27.09
Video se připravuje ...

Nicolas Cage souloží, pije kořalku, kouří doutník a střílí z pistole... dailymotion

Fotogalerie
80 fotografií