Svérázná zpěvačka Lizzo před časem způsobila menší poprask, když veřejně přiznala, že v silné opilosti poslala textovku Chrisi Evansovi. Za svůj prohřešek se pak cítila pořádně trapně a herci, se kterým se osobně neznají, se omluvila. 

"Nic špatného na opilecké textovce," uklidňoval ji tehdy Evans s emotikonem posílajícím polibek. "Bůh ví, že jsem poslal horší," přiznal z legrace. Dvojice si pak vyměnila ještě několik zpráv, ve kterých se zpěvačka svěřila, že je ráda, že herec nyní ví, že existuje, a Evans jí na oplátku prozradil, že to ví moc dobře a je její velký fanoušek. 

Vzrušení fanoušci okamžitě začali spřádat teorie o tom, jak by se k sobě dvojice hodila, a téměř požadovali, aby se dali dohromady. To se ale nejspíš jen tak nestane: herec údajně nedávno začal tvořit pár se zpěvačkou Selenou Gomezovou (29) a zdá se, že osamělostí netrpí ani korpulentní Lizzo. 

Ta byla spatřena fotografy, jak si vyrazila na rande s neznámým krasavcem do restaurace Crustacean v Beverly Hills. Autorka mnoha hitů měla po celou dobu na obličeji blažený úsměv a zdálo se, že jí společnost velmi vyhovuje. Mladého muže se pokusila zaujmout také outfitem: na večeři totiž dorazila na podpatcích a v malinkých minišatech se špagetovými ramínky. 

VIDEO: Chris Evans jako Kapitán Amerika

Video
délka: 02:24.70

Kolekce tří filmů Captain America znamená téměř sedm hodin akce ze studia Marvel. • trailer Captain America: První Avenger MagicBox, INT

Fotogalerie
55 fotografií