Neděle 25. února 2024
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
Zataženo, déšť 8°C

Šest osudových žen Jeana-Paula Belmonda (†88): Okouzlil první Bond girl i zlatokopku!

/
 • Belmondo a jeho osudové ženy
  11. září 2021 ● 17:02

  „Nebojím se konce! Měl jsem skvělý život a líbal ty nejkrásnější ženy světa,“ prohlásil kdysi Jean-Paul Belmondo (†88), který ve filmech okouzlil Claudii Cardinalovou (83) či Sophii Lorenovou (86). V reálu ale na ženy moc odhad neměl. Jeho náručí prošly údajná drogová dealerka i lstivá zlatokopka!

 • 1.

  První láska

  Belmondovou první láskou byla tanečnice Élodie Constantinová, s níž se oženil poté, co se jako devatenáctiletý mladíček vrátil z vojny. Pevně při něm stála v začátcích kariéry a dala mu tři děti. V roce 1965 se však rozešli.

 • 2.

  Sedm let s Bond girl

  Hercovu šarmu podlehla i úplně první Bond girl Ursula Andressová (85), která sváděla Seana Conneryho (†90) ve filmu Dr. No. Vydrželo jim to sedm let, v roce 1972 ale dal Belmondo své »žárlivé tygřici« vale.

 • 3.

  Našli u ní kokain

  Hned po Ursule se vrhl do náruče italské herečky Laury Antonelliové (†73), s níž randil až do roku 1980. Tu policie v roce 1991 obvinila z obchodu s drogami poté, co se u ní našel sáček kokainu. Ohnivá Italka však proti obvinění bojovala tak dlouho, až si vydupala odškodné 108 tisíc eur (2,74 milionu Kč).

   

 • 4.

  Stará láska nerezaví?

  Při natáčení filmu Dobrodruh mu padla do oka Brazilka Carlos Sotto Mayorová (60). Pár tvořili mezi lety 1980 a 1987. Vloni se spekulovalo, že to opět dali dohromady, ani jeden to však nepotvrdil.

 • 5.

  Podruhé a naposledy

  I napodruhé do toho Bébel praštil s tanečnicí. O 32 let mladší Natty Tardivelová (56) mu učarovala v roce 1989 a objevovala se po jeho boku dlouhých 19 let. V roce 2004 mu povila jeho nejmladší dceru Stellu (18).

 • 6.

  Milovala jeho... prachy!

  Playboy modelka Barbara Gandolfiová (46) si Belmonda omotala kolem prstu dokonalým tělem, jí však učarovaly spíš jeho peníze. Údajně se i vyptávala, kolik by jí vyneslo, kdyby s ním měla dítě. Celkem z něj vytáhla přes 200 tisíc eur (5 milionů Kč) na provoz nočního klubu, za což ji nakonec hnal až k soudu, po odvolání však byla zproštěna viny. 

  VIDEO: Zemřel Jean-Paul Belmondo! Francouzský sympaťák, který se nesmazatelně zapsal do filmové historie

  Video
  Video se připravuje ...

  Zemřel Jean-Paul Belmondo! Francouzský sympaťák, který se nesmazatelně zapsal do filmové historie Mall.tv

  Fotogalerie
  180 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy