Autorka hitu Anywhere se minulý čtvrtek stala třicátnicí - a takový životní milník je třeba pořádně oslavit. Jenže jak to udělat, když v Británii, podobně jako u nás, jsou velké vnitřní akce zakázané? Jednou z možností je večírek odložit a sejít se v rodinném kruhu. Lákavější je ale uspořádat zakázaný večírek. A přesně to Ora učinila.

Na párty v uzavřené restauraci Casa Cruz ve slavné londýnské čtvrti Notting Hill, která se konala 28. listopadu, pozvala zpěvačka tři desítky nejbližších lidí, mezi nimiž byly například i sestry a modelky Poppy a Cara Delevingneovy.

VIDEO: Moučková nebude mít pohřeb ani hrob! A Slováčková „nakopala“ rakovinu.

Video
délka: 02:31.96

Moučková nebude mít pohřeb ani hrob! A Slováčková „nakopala“ rakovinu. Pavlína Horáková, Aleš Brunclík

Krátce po deváté hodině večerní obdržela policie oznámení o možném porušení potikoronavirových opatření a ilegálním večírku. Po příjezdu hlídky podle oficiálního vyjádření na místě už nikdo nepobýval. Paparazziům se ale podařilo zachytit zpěvačku a hosty, jak z restaurace odcházejí. A snímky okamžitě obletěly svět.

Po vlně kritiky se Ora za svůj chybný úsudek veřejně omluvila. „Vzhledem k restrikcím si uvědomuji, jak nezodpovědné byly tyto činy a přijímám za ně plnou zodpovědnost,“ cituje NBC News zpěvaččino vyjádření. Ora se dle svých slov domnívala, že narozeninový večírek spadá do kategorie povolených výjimek. Zpěvačka slíbila, že zaplatí pokutu 10 tisíc liber, v přepočtu 300 tisíc korun.

VIDEO: Hvězdě StarDance brutálně zabili koně! A obraz Gotta rekordně vydražen.

Video
délka: 02:14.50

Hvězdě StarDance brutálně zabili koně! A obraz Gotta rekordně vydražen. Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
52 fotografií