Slovenský zpěvák Lukáš Adamec prožíval krásné období, než mu zkolabovalo manželství. Jeho choť Miriam se začátkem loňského roku nechala slyšet, že je svobodná, a později frnkla s jejich dětmi Teem (6) a Leou (3,5) z rodinné vily v malebné vesničce poblíž Dunaje do Košic. 

Samota mu ovšem dlouho nevydržela. Jak Lukáš nedopatřením přiznal, jeho lóži okupuje nová dáma. V pořadu Teleráno slovenské televize Markíza se Adamec rozpovídal o svetru, který dostal od maminky. „To byl hlavně nápad mojí přítelkyně a máma byla realizátorem. Já jsem kdysi dávno dostal od mámy na Vánoce podobný svetr, tak jsem podsouval mojí přítelkyni, jaký je to pěkný svetr, že bych chtěl ještě jeden,“ smál se vítěz SuperStar. Kdo je jeho přítelkyně, kolik jí je a jak se vůbec jmenuje, to Adamec nikomu prozradit nechtěl.

Motiv bezhlavě zamilované duše se nicméně objevil i v jeho nejnovějším klipu k písni Najviac. V jednom záběru si lze na stěně všimnout nápisu „Láska je také infekční“. Adamec má štěstí, že se vlivem koronavirové epidemie žádné společenské akce nekonají, s tajuplnou přítelkyní si tak ještě nějakou dobu mohou užívat soukromí a klidu.

Fotogalerie
20 fotografií