Tom Cruise je akční hvězdou, co se nezalekne žádné výzvy. Před kamerou prý dokáže většinu napínavých scén odehrát bez pomoci kaskadéra, skáče ze střechy na střechu, slaňuje, pilotuje stíhačky, jezdí na nebezpečných motorkách, natáčel dokonce i ve stavu beztíže…

Zkrátka se nebojí žádné akce. A nyní se chystá do vesmíru – a pozor, ne před takzvaným „green screenem“, díky němuž se pak v počítači prostředí vesmírných stanic za herce jednoduše doklíčuje, ale skutečně do vesmíru.

Informaci, že herec bude točit na palubě ISS (anglická zkratka pro International Space Station, což česky znamená Mezinárodní vesmírná stanice), potvrdil na twitteru také Jim Bridenstine (44), ředitel amerického Národního úřadu pro letectví a kosmonautiku, známějšího pod zkratkou NASA. „Potřebujeme populární média, aby inspirovala novou generaci inženýrů a vědců, kteří by proměňovali ambiciózní plány NASA ve skutečnost,“ nechala se slyšet hlava NASA. Tento snímek se nepochybně stane přelomovým, co se týče filmového průmyslu.

Spolupracovat by Tom Cruise měl i s miliardářem a vizionářem Elonem Muskem, jenž se před několika málo dny stal otcem dítka s poněkud záhadným jménem X Æ A-12. Ten je totiž nejenom šéfem automobilky Tesla, ale také zakladatelem kosmické společnosti SpaceX. Jeho „vesmírný vláček“, tedy soustava družic Starlink, už ostatně úspěšně krouží po orbitu a je vidět dokonce i z území naší republiky. Také pro něj by byl plánovaný snímek se známým hercem obrovskou reklamou – i z toho důvodu, že by tím mohl posunout svou snahu zkomercializovat lety do vesmíru o něco dál.

Podle informací zahraničních médií by onen chystaný film neměl být dalším dílem série Mission: Impossible, kde Tom Cruise ztvárňuje hlavní roli agenta Ethana Hunta, ani dokumentem, jak někteří lidé spekulovali. Naopak prý půjde o klasický celovečerní snímek, jenž se v tuto chvíli však již nachází v přípravné fázi – ostatně jenom vojenský výcvik, který bude muset Cruise pro vstup do vesmíru podstoupit, není otázkou několika dní či týdnů. O ději ale všechny zainteresované osoby prozatím mlčí, čímž jenom zvyšují nedočkavost fanoušků… Potenciál to má totiž naprosto neskutečný!

VIDEO: Herec Tom Cruise na svatebním večírku předvedl své taneční umění.

Video
délka: 00:14.60

Herec Tom Cruise na svatebním večírku předvedl své taneční umění. Youtube.com

Fotogalerie
42 fotografií