Timberlake a Wainwrightová mají být milenci. Ovšem pouze ve filmu Palmer, který právě natáčejí v New Orleansu! Jenže tyhle jejich intimnosti se neděly na place, nýbrž až večer po natáčení!

Zašli popít patrně s dalšími členy štábu, a to na historickou ulici Bourbon Street, proslulou bary a striptýzovými kluby. Jenže v rohu kuřáckého balkonu to pak vypadalo, že společnost u stolu ani nevnímají, měli oči jen jeden pro druhého. „V jednu chvíli si její ruku položil na koleno, ona ho začala jemně hladit,“ popsal svědek deníku Daily Mail.

Z fotografií je patrné, že slavný zpěvák a herec nemá snubní prsten, který přitom obvykle nosí. Snad si ho jen sundal před natáčením a pak na něj zapomněl. Podle dalších svědků odešli spolu chvíli po půlnoci. Co se později dělo v karavanu na place, v němž spolu byli spatřeni? Příprava na milostné scény?

Žena Jessica Bielová: Zdá se být nad věcí...

Justinova manželka Jessica Bielová (37) klevety neřeší – nebo se tak aspoň snaží působit. V pondělí se na novináře usmívala a nonšalantně předvedla, že ona snubák nesundala. „Cítí se provinile, vynahradí jí to,“ mluví za Justina nejmenovaný zasvěcený pro E! News. „Manželství to ustojí. On ví, jak má skvělou ženu, a ujišťuje, že o nic nejde.“

VIDEO: Herečka Jessica Biel natočila svého manžela, Justina Timberlakea, jak flambuje dort. Popisek videa říkal, že u nich doma mají "žhavé" Díkuvzdání.

Video
délka: 00:20.74
Video se připravuje ...

Herečka Jessica Biel natočila svého manžela, Justina Timberlakea, jak flambuje dort. Popisek videa říkal, že u nich doma mají "žhavé" Díkuvzdání. instagram.com

Fotogalerie
25 fotografií