16. říjen 2019
Svátek slaví Havel, zítra Hedvika

Miliardářka Kylie Jenner slaví 22. narozeniny: Fotky plné luxusu a erotiky

/
 • Kylie Jenner
  8. srpna 2019 ● 13:59

  Je mladá, krásná a pohádkově bohatá... Řeč není o nikom jiném, než o nejmladší z rodu Kardashianek Kylie Jenner. Ta 10. srpna oslaví teprve 22. narozeniny, přesto toho stihla už tolik, co normální smrtelník nestihne za celý život. Například nafotit tolik žhavých fotek!

 • 1.

  Kořeny nezapře

   Bujné poprsí, smyslné plné rty a zadek „jako vrata“... To charakterizuje nejen Kylie, ale i takřka všechny její starší sestry. S trendem uměle zvětšeného pozadí přišla jako první Kim (38). A jak je vidět, v rodině se to celkem chytlo...

  Kylie Jenner

 • 2.

  Vždy dokonalá

  Kdo královnu instagramu sleduje, ten ví, že je téměř vždy dokonale upravená. A to i v momentě, kdy jen tak čerpá sluneční paprsky do své bezchybné pokožky.

  Kylie Jenner

 • 3.

  V módě ráda experimentuje

  Vzhledem ke svému jmění, které se pohybuje v miliardách dolarů, se nemusí Kylie nijak krotit v utrácení za ty nejluxusnější modely. Extravagance je její druhé jméno.

  Kylie Jenner

 • 4.

  Dokonalost není zadarmo

  Každá žena i dívka, která se na mladou miliardářku podívá, si pravděpodobně povzdychne nad její krásou. Jenže taková dokonalost se nerodí sama. Kylie má za sebou už v tak nízkém věku řadu estetických zákroků. Od rtů, přes nos, boky, ale i samotný zadek. Dnes už je spíš těžké říct, co je vlastně původní.

  Kylie Jenner

 • 5.

  Určuje trendy

  I přes své odvážné modely platí Kylie Jenner za jednu z největších módních ikon. Oversize oblečení, výrazné barvy, bláznivé doplňky, to všechno ráda, a podle zpětné vazby evidentně dobře, kombinuje.

  Kylie Jenner

 • 6.

  Luxus, kam se podíváš

  Jmění, kterého tahle mladá miliardářka nabyla, má tolik nul, že by z toho mnozí šli do mdlob. Proto na žádné luxusní dovolené nesmí chybět například i takováto zavazadla vyhlášené značky.

  Kylie Jenner

 • 7.

  Kabelky, kabelky a zase jen kabelky...

  Není asi překvapením, že i Kylie miluje kabelky. Asi jako každá žena... Ovšem málokdo se může pochlubit tolika luxusními kousky. Co fotka, to Chanel, Dior, Gucci, Prada nebo Louis Vuitton.

  Kylie Jenner

 • 8.

  Kosmetická bohyně

  Věděli jste, že nejmladší z rodu Kardashianů má podobně jako její sestra Kim vlastní kosmetickou značku? V roce 2015 založila společnost s příznačným názvem Kylie Cosmetics, která naprosto ohromila miliony dívek a žen po celém světě. Zvláště v USA.

  Kylie Jenner

 • 9.

  Mladá maminka

  Kromě úspěšného podnikání je ve svém věku již matkou 18měsíční dcerky Stormi. Tu si pořídila po krátkém vztahu s americkým rapperem Travisem Scottem, se kterým tvoří roztomilou rodinku.

  Kylie Jenner

 • 10.

  Odvaha jí nechybí

  Kylie je ženou mnoha tváří. V první řadě ale spoléhá na dokonalý vzhled a žhavé pózy, kterých je plný její instagram. Není divu, že má tahle kráska už přes 142 milionů sledujících.

  Kylie Jenner

 • 11.

  Dovolená snů

  Když Kylie zrovna nedohlíží na svoji značku nebo se neúčastní jedné z prestižních akcí, relaxuje s kamarádkami. Většinou odpočívá v nějaké luxusní destinaci nebo na jachtě, kam se dopraví soukromým letadlem či vrtulníkem.

  Kylie Jenner

 • 12.

  Postavička jedna báseň

  Ani takových snímků se Kylie nebojí. Proč by také měla. Její mladé tělo očividně zvládlo porod více než dobře, aniž by zaznamenalo nějaké škody. Muži (i ženy) se pak mohou kochat i takovými fotkami...

  Kylie Jenner

 • 13.

  Nikdy nenudí

  Co se mladé krásce musí nechat, je, že její fotky nikdy nenudí. Někdo by si pomyslel, že se jisté lascivní pózy mohou brzy lidem okoukat. Ona ale ne... Na Kylie se rád podívá téměř každý!

  Kylie Jenner

 • 14.

  Krásná holka na pěkném místě

  Je to tak. Tuhle sprchu má Kylie doma. Nejspíš to ale nebude zdaleka jediná, z toho množství koupelen, které jí patří...

  Kylie Jenner

 • 15.

  Falešná pohoda

  Na takových fotkách to často vypadá, že se Kylie zrovna nepředře. Těžko ale říct, jaká je skutečnost. Její sláva a bohatství musí nést jistou daň, kterou ale většina jejích fanoušků nevidí...

  Kylie Jenner

 • 16.

  Krásná i bez líčidel

  Ruku na srdce... Jsou hvězdy, které bez make-upu nevynesou ani koš. Když se pak náhodou objeví nějaká jejich neupravená fotka na internetu, nikdo by je téměř nepoznal. Jejich krása je ta tam... To ale není Kylie případ. Dokonalou tvář i obočí má i ve chvíli, kdy na sobě nemá ani trošku make-upu. Tady je vidět kvalitní péče!

  Kylie Jenner

 • 17.

  Takhle se vydělává...

  Když je však Kylie nalíčená, obvykle je to svými vlastními produkty. Reklamy totiž není nikdy dost!

  Kylie Jenner

 • 18.

  Volno, kdy si zamane

  Kdo má peníze, má i čas chodit na party s kamarádkami... Chůva to jistí!

  Kylie Jenner

 • 19.

  V první řadě hvězda reality show

  Kromě všech radostí i povinností Kylie také už několik let společně se svou rodinou natáčí reality show Keeping Up With The Kardashians, která ji stejně jako ostatní proslavila po celém světě.

  Kylie Jenner

 • 20.

  Závist, nebo lítost?

  Podle všeho to vypadá, že Kylie Jenner má život jako v pohádce... Peněz má, že by je mohla přehazovat vidlemi, nechybí jí dokonalý vzhled, velká a úspěšná rodina, úspěšný byznys... Stojí to ale opravdu za to, když musí být neustále světu na očích?

  Kylie Jenner

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy