Na jejich letní cestě po Evropě bylo Slovensko osmou zastávkou. Michael Douglas, jeden z mých nejoblíbenějších herců, působí jako mírový vyslanec OSN, takže rozhovor nebyl jen o filmech, ale i o světové politice,“ uvedl po společném obědě ministr zahraničí Miroslav Lajčák (56).

Herci také zavítali i do televize JOJ, kterou dobře naladěný Michael překřtil na Ojojoj. „Nejsem lovec celebrit, ale s tímto párem jsem měl husí kůži,“ svěřil na facebooku moderátor zpráv Adam Zavřel. „S takovým charismatem jsem se ještě nesetkal. Manýry a nějaké pózy byste u nich pohledali.“

Vedle jeho studia nakoukli i na natáčení kulinářského pořadu, místní kuchyni přece nelze vynechat. „Měli jsme buchtu s meruňkovým džemem a uzený sýr,“ popsala Catherine. „Naše brynza jim chutnala,“ dodal šéf hotelu na břehu Dunaje, v jehož prezidentském apartmá strávili dvě noci. „Fakt malý pokoj,“ šprýmoval Michael.

VIDEO: Michael Douglas s manželkou Catherine Zeta-Jonesovou na návštěvě slovenské televize JOJ

V Šamoríně fandili skákajícím koním na největším parkurovém sportovišti střední Evropy, a to ve společnosti majitele Maria Hoffmanna. Pak vrtulníkem odletěli do Tater, kde je na Štrbském Plese hostil v hotelu Kempinski další miliardář Peter Korbačka.

Tam Michaela dokonce vyfotili v goralském kloboučku s mušličkami a Jánošíkovou valaškou v ruce! Zřejmě si rád vozí z cest suvenýry. „Byla to naše první návštěva, ale vrátíme se. Dovidenia,“ rozloučili se herci „po slovensky"

VIDEO: Michael Douglas a Catherine Zeta-Jonesová na červeném koberci

Video
délka: 00:40.62

Michael Douglas s Catherine Zeta-Jones na červeném koberci Youtube.com

Fotogalerie
97 fotografií