Horor na palubě letadla mířícího na britský festival popsala sestra Miley, Brandi Glenn Cyrusová (32). „Bylo to opravdu šílené,“ vylíčila pro Mail online s tím, že se snažila zůstat v klidu.

„Kdybych nemusela být nejsilnější člověk ve skupině, byla bych vyděšená, ale moje mamka a Miley už vyšilovaly,“ prozradila žena. „Miley je na mém klíně, máma mě drží za ruku přes uličku a nikdo nám ani neřekne, co se děje,“ popsala chvíle, kdy nikomu z nich do smíchu nebylo. 

„Po deseti minutách kroužení okolo jsme šli zpátky na zem a to samé se pak stalo znovu!“ pokračovala ve vyprávění a odtajnila, že v šoku mluvily s matkou a slavnou sestrou i o smrti. „Moje máma začala plakat a říkat: ‚Když umřeme, tak zůstane Noah sama a bude vyšilovat,‘“ myslely i na sestru Noah (19), která s nimi nebyla.

Nakonec ale vše dopadlo dobře a let neskončil neštěstím. Zatím není známé, co bylo příčinou problémů s letadlem. Nakonec se ale Miley i s rodinou přece jen ve zdraví dopravila na festival v Glastonbury a dokonce včas, aby zpěvačka stihla vystoupit. Před dramatickou událostí Miley, která se loni provdala za herce Liama Hemswortha (29), vystupovala v Dánsku, kde vzala na pódium i svého otce Billy Ray Cyruse (57).

VIDEO: Miley Cyrusová předvádí v rodinném kruhu vánoční taneček!

Video
délka: 00:44

Miley Cyrusová předvádí v rodinném kruhu vánoční taneček. instagram.com

  

Fotogalerie
40 fotografií