Během natáčení legendárního sitcomu Přátelé se herec Matthew Perry nikterak netajil tím, že bojuje s nejrůznějšími závislostmi, k nimž se později přidaly i vleklé deprese. Podle svých vlastních slov si většinu natáčení ani nepamatoval, jak moc byl sjetý. Minulý rok ho navíc sužovaly vážné zdravotní problémy a on si dlouhé tři měsíce pobyl v nemocnici kvůli prasklému střevu. Nyní se tedy po dlouhé době objevil na veřejnosti – a rozhodně nevypadal nikterak dobře. Vlastně působil jako klasický „houmlesák“!

„Nemám moc rád pozornost okolí, ale byl jsem v televizním pořadu, který sledovalo třicet milionů diváků. Takže to všichni věděli. Všechny mé problémy byly věc veřejná,“ stěžoval si tento kdysi tak populární herec v jednom z amerických magazínů. Nedávno se sice Perry holedbal, že se cítí o dost lépe a jeho psychickému stavu notně napomáhají meditace, před několika málo dny však vyděsil své okolí v centru New Yorku, kde působil mnohem oduleji než obvykle.

Vleklé problémy s drogami, léky proti bolesti a alkoholem se zkrátka podepsaly na jeho zevnějšku, a představitel sympatického vtipálka Chandlera Binkse je teď za pořádného puclíka. Jeho zanedbanému zevnějšku nepomáhá ani oblečení, v němž vyráží do ulic, například vytahané tričko se skvrnami od jídla, či neupravené ruce s nechutně přerostlými nehty… Působí díky tomu jako někdo, komu je o dobrých deset let víc!

VIDEO: Přátelé opět spolu? "Trailer" dojímá fanoušky po celém světě

Video
délka: 02:40.09

Přátelé opět spolu! Nový trailer dává fanouškům naději, že se po 14 letech dočkají youtube.com/smasher

Fotogalerie
37 fotografií