Na začátku roku doprovodila Nvotová svou slavnou maminku, herečku Annu Šiškovou na Ples v opeře v Bratislavě. A při hodnocení přítomných dam se rozhodně nedržela zpátky. „Dvě chuděry bez chlapů. Původně jsem si chtěla šaty pořídit u Číňanů, ale máma říkala, že by se za mě styděla. Aspoň na chvíli jsem zažila, jaké to je být za princeznu. Ale jinak to byla přehlídka plastické chirurgie,“ prohlásila před půl rokem Nvotová.

Šestatřicetiletá Slovenka je známá svým ne příliš pozitivním postojem k veřejným akcím, proto je zajímavé sledovat, co si na sebe herečka na takové akce obléká. Na košický Art Film Festival, kde se objevila na červeném koberci, zvolila velmi zajímavou kombinaci.

K zářivým flitrovaným kraťasům si oblékla krajkované tílko a k tomu si obula boty, které jsou populární spíše u dam starších generací. Těžko říct, jestli se u Nvotové jedná o recesi, nebo zda se skutečně snažila zapůsobit.

Herečka v současné době prochází rozvodem se svým třetím manželem Martinem Luteránem, se kterým má syna Filipa (5). Jejich vztah vydržel přes pět let, po oznámeném rozchodu ale herečku nepříjemně překvapilo velké množství negativních reakcí. 

„Všichni se rýpou v tom, že Nvotová už byla třikrát vdaná. Že je to hodně. Mám 36 let, randím tak od šestnácti, sedmnácti. Je za dvacet let nenormální mít tři vztahy? Ne, není. Kdyby to nebyli mí manželé, tak to neřeší nikdo! Jak se může odsuzovat někdo, kdo do toho chce jít s tím, že je to skutečně navždy? Ale vyjdu z toho jako ‚čubka‘, která střídá chlapy,“ reagovala na negativní komentáře v rozhovoru pro televizi Markíza. 

VIDEO: Anna Šišková na Valentýna nesmutnila: Asi jsem teď zamilovaná!

Video
délka: 01:52

Anna Šišková na Valentýna nesmutnila: Asi jsem teď zamilovaná! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
67 fotografií