„Organizátor koncertu Nicki Minaj nás informoval, že z důvodů na straně umělce se koncert neuskutečnil. Koncert pravděpodobně nebude nahrazený v jiném termínu. Zákazníci, kteří si zakoupili vstupenky, budou o způsobu vrácení vstupného informovaní v nejbližších dnech. Všem zákazníkům doporučujeme si uchovat použitou vstupenku. Pokusíme se zabezpečit, aby byl tento proces co nejrychlejší a nejjednodušší," stojí v oficiálním prohlášení na stránkách slovenského Ticketportalu, kde byla možnost si lístky zakoupit. 

Na YouTube kanálu Ruka Hore byl zveřejněn rozhovor s Andrejem Kratochvílem z XL Promotion, který se rozhodně nedržel zpátky a do Nicki se pořádně obul. Fanoušky ale uklidnil s tím, že vstupné se bude vracet v plné výši. 

„To, co se stalo, je noční můra každého promotéra. My už jsme ale tušili, jakmile Nicki Minaj se svou produkcí přijeli, že to bude těžké a že rozhodně nedodrží čas vystoupení a dopadlo to tak, jak to dopadlo," prozradil obavy před samotným koncertem Kratochvíl. 

Dohoda s managementem zpěvačky byla taková, že všech deset kamionů dorazí do Bratislavy okolo osmé ráno, aby se mohlo co nejdříve začít stavět pódium a připravovat show. „Okolo druhé hodiny odpoledne až začaly přijíždět první kamiony. Ve 14:30 jsme teprve začali vybalovat první kamion. Pak nám odpoledne řekli, že ten Majk Spirit asi nebude moci vystoupit, že se to nestíhá. Neproběhla ani zvuková zkouška. A bez ní takovou produkci neudělá nikdo," líčil neprofesionalitu týmu zpěvačky a rapperky Nicki Minaj. 

Nabízí se také otázka, zda to celé nebyl jen kalkul ze strany managementu Nicki, jak se vyhnout koncertu, protože prodejnost lístků byla údajně mizerná. „Turné není vyprodané. My jsme tam zakrývali celé sektory, které byly volné. Byl to požadavek jejího managementu. Nicki Minaj nemohla vidět, že ten stadion není vyprodaný. Zájem o lístky nebyl tak vysoký, jak by se čekalo," odpověděl Kratochvíl na dotaz, jestli nemá zrušený koncert v Bratislavě nějakou spojitost s údajnými zpěvaččinými psychickými problémy. 

Po Mnichově se jednalo o teprve druhý koncert v rámci jejího turné, takže i to je možný důvod, proč se zpěvaččin celý tým ještě nesehrál. Podle slov Kratochvíla navíc v Mnichově začala svůj koncert také v 11 hodin večer. Do Bratislavského zimního stadionu Ondřeje Nepely dorazila Nicki Minaj údajně až v půl jedenácté večer a její první otázka v šatně zněla 'Kde to vlastně jsem'?

Následně, když zpěvačka vystoupila na pódium s tím, že se koncert nemůže uskutečnit kvůli tomu, že hala nemá dostatek energie na její světelnou show, což podle Kratochvíla nebyla pravda, nutili je dle jeho slov lhát přítomným fanouškům zpěvačky.

„Nutili nás, abychom to překládali jinak. Jednoduše, produkce zpěvačky nedodržela své podmínky, takže já jsem to ve slovenštině přeložil jinak, podle pravdy, podle toho, jak to skutečně bylo," dodal rozladěný Kratochvíl, podle kterého se prý za dvacet let podobná situace na Slovensku nestala. 

A jaká byla reakce samotné Nicki Minaj? „Produkci bylo řečeno, že energie neutáhne výtahy, které nezdvihají jenom mě, ale i všechno zařízení, kapelu, tanečníky, osvětlení," napsala na svém instagramu. Příspěvek ale posléze smazala a na žádné z jejích sociálních sítí teď není o bratislavském koncertu ani zmínka. 

VIDEO: Nicky Minaj oznámila, že v Bratislavě nevystoupí

Fotogalerie
49 fotografií