Radostnou zprávu o svém zasnoubení oznámila kráska už na Štědrý den, i když zrovna moc podrobností neprozradila. Jen předvedla společnou fotku se svým milým a odtajnila, že pod stromečkem našla ten nejkrásnější dárek - zásnubní prsten.

Šperk rozhodně nevypadá ani trochu obyčejně, místo klasického čirého diamantu totiž kroužek zdobí tmavý kámen s diamanty po stranách. „Řekla jsem ano," připsala Heidi ke snímku a dala tak jasně najevo, že s Kaulitzem chystají veselku. Dohromady se přitom dali teprve před osmi měsíci. 

Ovšem asi nechtějí na nic čekat, jelikož jsou zatím jako dvě hrdličky, obráží spolu akce a na tradiční halloweenskou party (kterou Klum velmi prožívá každý rok) dorazili v převlecích známé dvojice Shreka a Fiony. Snad i je čeká pohádkový happy end.

Ovšem ani jeden z nich neleze do chomoutu poprvé. Modelka byla už v letech 1997–2002 vdaná za herce Rica Pipina a posléze v letech 2005 - 2014 za zpěváka Seala (55), s nímž také zplodila tři děti - Henryho (13), Johan (12) a Lou (9). Nejstarší dceru Leni (Helen) má pak s expartnerem, obchodníkem Flaviem Briatorem (68). Kaulitz, kterého před lety díky Tokio Hotel milovaly dívky a ženy z celého světa, už do toho také stihl praštit. S německou modelkou Riou Sommerfield (35) se oženil v roce 2015, letos se rozvedli.

VIDEO: Jak se chystá supermodelka na červený koberec? Heidi Klum to odtajnila!

 

Fotogalerie
65 fotografií