I když je dvojnásobná matka, nestydí se Chrissy ukázat své tělo. Možná proto nedávno vytáhla ze skříně dlouhou růžovou sukni s velmi odvážným rozparkem. Poté, co vystoupila z auta, model si ale asi zapomněla pohlídat.

Ukázala tak svůj rozkrok a vše okamžitě zvěčnili i přítomní fotografové. Manželka zpěváka Johna Legenda (39) si z toho ale pravděpodobně nic nedělala. Podobně už své intimní partie předvedla díky odvážným šatům kdysi i na červeném koberci!

Navíc tehdy neměla pod vyzývavým modelem žádné kalhotky, a tak ukázala mnohem víc, než tentokrát. Teď na spodní prádlo nezapomněla, ale naopak zvolila docela úzké „bombarďáky", jelikož přece jen syna Milese porodila teprve před pěti měsíci. A tak zřejmě ještě není se svou figurou dostatečně spokojená a sáhla tedy raději po stahovacím prádle.

Jinak si ale Teigen s tím, co veřejnosti prozradí či ukáže, asi zrovna moc hlavu neláme. „Můžu potvrdit, že poporodní život je o 90 % lepší, když se neroztrhnete až k zadku. Chlapeček: 1 bod, Luna: 0,“ zhodnotila totiž například nedávno své dva porody na Twitteru a jindy zase vesele vystavila prsa, když kojila, nebo předvedla spodní prádlo připomínající obvazy.

VIDEO: „Nevzdávej to, pojď, zatáhni, nadzvednout!" Takhle se Chrissy snažila nacpat obří prsa do overalu!

Video
délka: 00:09.40

Nevzdávej to, pojď, zatáhni, nadzvednout! Manželka slavného zpěváka se snaží nacpat obří prsa do overalu! ABL

Fotogalerie
57 fotografií