Přesto, že se v poslední době spíš píše o blížících se zásnubách mezi Orlandem Bloomem a jeho partnerkou z hudební branže Katy Perry, na exkluzivních fotkách z pláže v Kalifornii právě Katy poměrně zásadním způsobem chyběla. Sympatický herec, který se stále může pochlubit vypracovanou postavou, byl na všech snímcích zachycen ve společnosti svého syna, pejska – a dvou zatím neznámých dívek v sexy plavečkách, se kterými ho rozhodně pojil velice vřelý vztah. Dívky se s hercem objímají, fotí, staví s jeho synem hrad z písku… Zdá se zkrátka, že jde o jeho hodně blízké přítelkyně. S jednou se dokonce i políbil.

Není to přitom tak dávno, co Katy Perry básnila do magazínu Footwear News o tom, že je Bloom, se kterým se před rokem za velké pompy rozešla a údajně si dali ve vztahu „pauzu“, báječnou kotvou v jejím životě. Ať už to znamená cokoliv. Přestávka v jejich vztahu prý byla nutná, zpěvačka se potřebovala chvíli soustředit jenom na své vlastní duševní zdraví a emoční klid. A patrně jej nalezla, jelikož poté, co se s Orlandem začala znovu stýkat, se stále častěji hovoří o tom, že ji pohledný herec hodlá v blízké době požádat o ruku.

„Orlando sice ještě nemá prsten, ale zhusta hovoří o budoucnosti s Katy. Všichni by byli nadšení, kdyby se zasnoubili. Katy je úžasná…“ vyjádřil se zdroj blízký australskému herci, který se v roce 2013 rozvedl s překrásnou modelkou spodního prádla Victoria Secret Mirandou Kerr, a přitom nezanevřel na lásku. „Orlando vždycky říkal, že se rozhodně ještě někdy v životě ožení, a Katy by mohla být ta pravá.“ Co ale „ta pravá“ řekne na to, až ho uvidí, jak mu kolem krku visí cizí krasavice, těžko říct…

Video
délka: 00:36.27

Pirát na pivu: Orlando Bloom v Praze zašel na véču do hospody! Martin Hykl

 

Fotogalerie
19 fotografií