Met Gala je každoroční kostýmní galavečer, je oslavou prolínání módy s uměním a koná se v Metropolitním muzeu umění v New Yorku. Každý rok má jiné téma a to letošní bylo ve znamení katolicismu a středověkého umění. Během tohoto dne se ty největší celebrity sejdou na červeném koberci a módní návrháři tak mají plné ruce práce, aby se ukázali v plné kráse a předvedly ty nejzajímavější modely.  

Jinak tomu nebylo ani letos. Vidět jste mohli třeba Sarah Jessicu Parker (53), kterou znáte ze seriálu Sex ve městě, ta na hlavě měla hotovou korunovační korunu. V šatech od Dolce & Gabbana by nepřehlédnutelná. Nebyla ale sama. Rihanna (30) zase zvolila stříbrnou církevní mitru, Madonna (59) si zahrála na tajemnou ženu. 

Velmi oblíbené byly i svatozáře, které měly hvězdy ve vlasech. Jako okouzlující královna vyrazila na večírek Blake Lively (30) v róbě od Versace. Královským opeřencem se stala zpěvačka Katy Perry (30), když otevřela svá křídla, byla hvězdou večera. Na akci byste našli také Panny Marie v podání Kate Bosworth (35) nebo bývalého andílka Victoria´s Secret Doutzen Kroes (33).

Fotogalerie
16 fotografií